Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 4


Recommended Posts

Eu i-am dat pt febra 3/4 supoz cu paracetamol. Ma bucur ca sunteti mai bine!

Ralbog, eu stiu ca un bebelus alaptat poate face kk in fiecare zi sau chiar o data pe saptamana. Problema o reprezinta de fapt durerile si chinul prin care trece micutul. Incearca espumisan am auzit ca e bun.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 617
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Camicos, i.am dat supozitor cu paracetamol cam la 6 ore...dupa 3 supozitoare a inceput sa se simta mai bine.

 

Am observat ca de vreo 2 zile, seara, cand il pun la piept plange rau, tipa, se zvarcoleste, adoarme fara sa manance dar se trezeste cam la o jumatate de ora si mananca bine. Si surprinzator doarme cate 4.30-5 ore legate noaptea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru sfaturi, o sa incerc sa ii dau si espumisan,cred ca o sa combin o data debridat, o data espumisan, poate asa il ajut.

Daisy imi pare rau ca ai trecut prin atata chin tu si puiutul. In ceea ce priveste cardul la medlife ar fi perfect daca ai avea card printr-o firma, pretul ar fi mult mai bun si ai avea mai multe facilitati. Poate gasesti o cunostinta care sa te ajute, noi am avut printr-o ruda care lucra la o banca, ei aveau incheiat cu medliful, ii oprea lunar din salariu ei si eu ii dadeam banii.

Sanatate multa fetelor si o seara linistita tuturor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani dragi mamici, sa fim sanatoase si sa avem parte de o primavara linistita , fara colici, fara probleme de sanatate si cu nopti pline de somn dar cel mai important alaturi de cei dragi sufletului nostru.

Ralbog nu stiu ce sa-ti spun, al meu faca caca tot rar dar face singurel si nu avem probleme. Poate ca asta e ritmul lui, eu sper totusi sa nu se mai chinuie mititel cand face.

Camicos si Daisy ma bucur ca sunt bine puiutii.

Erika daca ma poti ajuta sar'mana, raman datoare.

Noi momentan ne distram la tzitzi, sper sa adoarma repede ca imi si mie somn. A fost urat zilele astea si nu prea am iesit in parc , decat ici colo cu treaba dar sper sa se incalzeasca vremea si sa stam cu orele afara.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, mamici! Va doresc o primavara senina, numai zambete, copii sanatosi si veseli si multa energie!

Mi-am primit cadoul de 8 Martie inca de dimineata: bebelina a dormit de la 23 la 6 dim, 7 ore legate, iar fetita cea mare mi-a pregatit micul dejun.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...