Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Tur cu masina prin Ro


Recommended Posts

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumesc! Am studiat putin hotelurile aseară, mama ce prețuri!!!! Huh :)

 

Ella, am gasit hotelul, Europa Ana Aslan. Toate review-urile spun ca AC nu funcționa, ca era foarte cald, wi-fi nu mergea, apa la piscina rece, era gălăgie de afara, nah, asta la hotel de 4 stele...

 

Lora mersi, o sa ma uit la hotelul asta.

 

Acum o intrebare. Apa la piscina e rece? Ca noi suntem obișnuiți cu apa încălzită. ;)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Apa incalzita la piscina in Ro..mai rar, cred. :) Eu nu am experimentat. Dar poti scrie la hoteluri sa intrebi. 

In Herculane, de ex., e calda pt. ca e apa termala. Un hotel cu o asezare extraordinara (nu sunt, insa, conditii de 4 stele..cred ca ar fi de 2, dar piscina e de 5) este hotelul Tierna, asezat chiar deasupra barajului. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In vara asta (iulie-august), in Eforie Sud au fost probleme cu toxiinfectiile alimentare. In Nord a fost OK, doar un fir de par in mancare am gasit (la una din autoserviri - "impinge tava").

 

Sa va faceti plinul de medicamente cand ajungeti in tara, mihaela.

 

Mai poti sa te uiti si pe am fost acolo punct ro .

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Selene, căutam Mamaia, Neptun, Olimp. Dar sunt prețuri mai mari ca in Suedia! Cred ca ne vom mulțimi cu doua zile, cat sa facem Aquaparkul din Mamaia si sa stam o zi la plaja...

 

Inca o data, as aprecia daca aveti hoteluri unde v-a plăcut, e liniste, curat, mâncare buna...sa imi spuneti si mie. Nu vreau 4 stele ca nu am de ce, daca găsesc si la 2 sau 3 aceleași servicii. Nu am nevoie de sauna, masaj si stiu eu ce mai oferă cele de 4 stele, de all inclusive sa nici nu aud :).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...