Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Tur cu masina prin Ro


Recommended Posts

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ah si unde e la 200 euro pe 3 nopți, e prețul pentru doi Adulți. Copilul se plătește extra, cu pat suplimentar si mic dejun, deci tot la 300 euro ajung. Chiar nu mai pricep. Tu de unde ai luat așa ieftin biletele? Si pentru cate persoane?

Am luat un pachet de 5 nopti. Bine, nu l-am luat eu de aici ci prietenii din Romania. L-au luat prin telefon ...au sunat la hotel si au rezervat. Nu imi afuc aminte daca au platit ceva avans, cred ca da ...

 

Psi si ce mai, $300eur/3 nopti cu mic dejun pt 3 persoane e mult ? E mult mai mult ca in Suedia ? Ca parca asa spuneai ...dar cat costa frate un hotel in Suedia ? Ca mie mi se pare foarte ieftin ...Aici pe timp de vara, intr-o statiune de vacanta nu gasesti camera cu $100/noapte ...am dat si $250/noapte.

 

PS Cu zgomotul cred ca o sa aveti probleme daca sunteti asa sensibili ...chiar daca hotelul are politica de liniște, terasele din jur nu au ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai in Stockholm stam la hotel de trei stele, cu mic dejun bufet, nu este altfel, cu pat suplimentar inclus, la acelasi preț cum găsesc pe litoral.

 

N-am zis ca e mai scump, ci la acelasi preț, iar Suedia e scumpă rau sa faci turism.

 

Se poate si asta, ca pachet cu zile multe, sa fie mai ieftin.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, pentru Hotel California scrie un mail la adresa: office@hoteldelta.ro, pentru Oana Popescu. Noi am rezervat direct la ei cand am fost, au camere simple cu pat suplimentar, cu vedere la mare si e ok hotelul. Au si 2 apartamente, insa nu le inchiriaza fara sa iei pensiune completa la ei. La camere, insa, se poate si doar cazare. Hotelul face parte din complexul cohotels, impreuna cu Hotel Delta din Jupiter, de aia adresa e pt. hotel Delta. Daca nu iti raspunde pe loc, sigur a doua zi iti va raspunde la mail. Rezervarea facuta direct la ei prin mail e foarte sigura, garantez pt. asta. Bafta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, Capitol nu mai are locuri.

 

Aveti ceva site-uri bune de rezervat online? Eu m-am uitat pe booking dar vad ca ce recomandați voi e luat deja :((.

 

mai, eu cred ca pe booking fiecare hotel are 5-6 camere de inchiriat pentru sezonul estival. restul se ocupa prin intermediul pachetelor vandute de agentiile de turism, rezervarile facute direct la hotel, samd.

pe cei de la cometa ii poti contacta direct la hotelcometa@yahoo.com

la capitol : rezervari@hotel-capitol.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Super! Multumesc de tips-uri. [flo]

 

daca reusesti sa faci rezervarile, neaparat sa ceri camera modernizata, cu aer conditionat, orientata spre o zona linistita (in sezonul estival sunt niste terase pe-acolo cu karaoke pana in creierii noptii). daca mai prinzi si-o nunta...

impresiile despre parcul acvatic din mamaia nu sunt prea bune, nu stiu daca merita sa platiti atatia bani si sa fiti dezamagiti...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In vara asta (iulie-august), in Eforie Sud au fost probleme cu toxiinfectiile alimentare. In Nord a fost OK, doar un fir de par in mancare am gasit (la una din autoserviri - "impinge tava").

 

Sa va faceti plinul de medicamente cand ajungeti in tara, mihaela.

 

Mai poti sa te uiti si pe am fost acolo punct ro .

 In august, a fost si in Nord, am venit 8 persoane bolnave tare de la mare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...