Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ARGESENCE ,VOI UNDE SUNTETI?( 2)


Recommended Posts

Filofteia,saru-mana pentru gandurile bune,ne "ridicam" incet, incet,am scapat abia aseara de branula si acum incercam sa refacem putin din inexistenta pofta de mancare...ne-a dat 10 fiole de Tonotil N sunt aminoacizi, sa vedem daca reusim sa schimbam ceva din apucaturile d-soarei..Ca oricum, la gradi probabil ca vom renunta, ca de imbolnavit da, mancare si somn ba,asa ca mai mare chinul decat foloasele.. Mathilda cum stati cu fluorul pe la voi?? E apa imbogatita sau doar in US?? Se administreaza prichindeilor supliment de fluor,stii ceva?? Vrem sa ajungem si noi in zona -cu putin noroc- si cum eu ii dau Denisei fluor, ma gandesc sa incep sa-mi fac rezerve...Poate ai vreo informatie.. Gabriela si Denisa (01.06.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by mihagab
Filofteia,saru-mana pentru gandurile bune,ne "ridicam" incet, incet,am scapat abia aseara de branula si acum incercam sa refacem putin din inexistenta pofta de mancare...ne-a dat 10 fiole de Tonotil N sunt aminoacizi, sa vedem daca reusim sa schimbam ceva din apucaturile d-soarei..Ca oricum, la gradi probabil ca vom renunta, ca de imbolnavit da, mancare si somn ba,asa ca mai mare chinul decat foloasele.. Mathilda cum stati cu fluorul pe la voi?? E apa imbogatita sau doar in US?? Se administreaza prichindeilor supliment de fluor,stii ceva?? Vrem sa ajungem si noi in zona -cu putin noroc- si cum eu ii dau Denisei fluor, ma gandesc sa incep sa-mi fac rezerve...Poate ai vreo informatie.. Gabriela si Denisa (01.06.2004)
este imbogatita cu fluor.sincer nu am auzit pe nimeni care sa administreze copiilor fluor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mathilda si eu m-am ingrasat foarte tare. Am citit si experimentat cam tot ce se poate. Vorba sefului meu: "Ai putea sa scrii o carte despre slabit" [:D]. Sunt doar trei variante viabile de slabit: 1.Sportul, cel putin de trei ori pe saptamana o ora. Aici nu slabesti la cantar, dar cam in doua luni se vede la corp. 2.Infometarea, cu grija ca dupa vreo trei saptamani de infometare (sub 1000 calorii) sa te mentii toata viata undeva la 1500 de calorii, care nici astea nu sunt prea multe. 3. Mancatul sanatos pentru toata viata, adica fara paine, cereale (sau numai de alea integrale, care nu au nici un gust), dulciuri de nici un fel. Poti incerca dieta South Beach. Am undeva pe acasa cartea, dar este un subiect si pe desprecopii. Si eu am de gand sa slabesc, mie si rusine sa spun cate kg am. Eu tin posturile, asa ca am intrat iar in post pe care vreau sa-l combin cu infometarea... adica sa mananc putin, cat de putin pot. M-am apucat si de bicicleta acasa ca am si o lasasem mai moale cu zugravitul si toata nebunia. Hai ca te-am inebunit.[:D] La punctul asta sunt tare in sfaturi, dar practica ma omoara.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, fetelor! Tocmai ce avui o "mica " discutie cu seful firmei de curierat Fan Courier[neand][xx(][box][bruta][blabla][duel][sm][soc]!!!!!!! M-a sunat un curier aseara sa-mi spuna ca am un plic de la Bucuresti, ca nu m-a gasit acasa si sa ma duc eu sa-l iau de la ei de la sediu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Va dati seama ca nu am vrut!Cand l-am luat la intrebari zise ca-mi puse un bilet in usa. Ma dusei la usa si ii zisei ca nu-i. El zise ca la interfon il puse!!!!! Cum naiba la interfon? In strada? zic eu. Ala zise ca nu-i treaba lui ca nu e, ca ce, sa stea el sa pazeasca sa nu-l ia careva din vecini? L-am intrebat de ce nu m-a sunat , ca eu eram acasa si ce credeti ca raspunse? Ca nu isi prapadeste el minutele de pe telefonul personal sa ma sune pe mine!!!!!!! I-am zis ca nu de pe al lui, de pe al firmei si zise ca nu are. Am refuzat CATEGORIC sa vin sa ridic plicul si i-am cerut sa vina a doua zi sa-l aduca, pt ca asa se face. Ce credeti ca mi-a raspuns? Ca nu-i treba lui sa mai vina o data si ca va scrie pe el REFUZAT si-l trimite inapoi!!!!!!!!!!! I-am spus ca eu voi vorbi cu seful lui! Zise ca ce daca, sa vorbesc!!!!! Ce idiot! Si sunai la Bucuresti, le spusei , astia imi detera nr telefon de la Pitesti si......vorbii cu seful!!!!! Cica nu-i prima abatere a curierul astuia, ca-si cere scuze, ca-i datoria lor sa mai vina a doua oara si ca 2 saptamani trebuie sa tina coletul/plicul la ei. I-am spus ca mi-a vorbit fff urat respectivul si ca este ilegal sa il returneze el ca asa vor muschii lui (bine, nu m-am exprimat asa). Si-a cerut omul scuze si mi-l trimite azi! Din nou! Fetelor, eu nici nu am habar cine si ce mi-a trimis! Habar nu am ! Deci, cati nesimtiti!!!!!! Nu trebuie sa ne lasam calcate in picioare drepturile! Nu-i place curieratul, pai sa faca altceva, la care se pricepe! Da tare ma indoiesc ca s-ar pricepe la ceva......Daca nu stie el sa poarte o conversatie! Fetelor, ne omoara grosolania,nesimtirea si prostimea, fetelor! Lavinia [url="http://picasaweb.google.com/lavigemeni/August"]pozele mele[/url] Andrei (25.01.2001) Tea si Rares (12.07.2006) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=95471"]franturi din viata[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...