Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ARGESENCE ,VOI UNDE SUNTETI?( 2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
oricum am ajuns si eu in sfarsit la concluzia ca ciocolata ...nu slabeste oricata ai manca!!!
[:-)))] Si eu am ajuns la concluzia asta Dana! Mathilda, nici cu orez nu-i bine...trebuie exclus si trecut pe legume. Gabi, eu nu servesc ceai verde, ca nu-mi place, am incercat, tot pentru slabit. [:D] Dar cafea fara zahar la greu. Apropo Mathilda nu-ti pune prea mari sperante in cafea fara zahar, ca eu beau de vreo doi ani si nimic nimic.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai daca va spun eu cum beau cafeaua de dimineata care de fapt este ness...vi se zbarleste parul pe ceafa!!! reteta: o lingurita si jumatate ness,4(aoleu...5!) lingurite de zahar ,un sfert de cana o completez cu lapte din acela de tara sa fie consistenta frate,ca fata depune efort toata ziua !!!si daca am...ii trantesc cu furie 2,3...4 lingurite frisca!!!!si dupa aceea stau si ma plang tuturor celor care vor sa ma asculte cum ma-ngras eu desi nu mananc cine stie ce...doar asaaaa...ciugulesc!adevarul este ca am zile in care nu prea mananc ,dar sunt si zile in care recuperez la greu!asa ca de unde dumnezeului m-oi ingrasa eu ca habar n-am??!! dar ce bine este sa stai la taclale cu o bomba calorica in fata careia eu ii zic "cafeluta"si sa-ti plangi de mila...acuma chiar asta fac!!![bang][batcap][:D] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana stai linistita ca nu de la cafeluta ti se trage, ci de la "cigulit". Eu beau de 2 ani cafeluta fara zahar, nessul cu indulcitor (asta n-am putut neindulcit) si nici un gram nu se vede. Dar m-a obisnuit asa. Gabriela, cam cate calorii o avea o lingurita de cafea? Stii.. ca m-ai facut curioasa.[:D] Beau si eu ceai la greu, dar nu verde ci de astea clasice, musetel, etc.. Dar is mare cafegioaica... tot incerc sa o reduc, dar tot beau doua mari pe zi...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mihagab
Iar un NEscafe are 440 !! Gabriela si Denisa (01.06.2004)
asta era pentru mine...ha,ha!te tii de goange asa da dimineata!pai fata mamii,ce am eu acum in ...oala mea nu e UN NESS,ESTE...10 NESS-URI!!!Deci am eu acilisa in budelcuta mea enjdamii da calorii, ca daca as pleca la bucuresti tur-retur pa jos nu le-as putea omora pa toate!da da ce sa le omor ca io nu sunt cremenala...nu mai bine le beau ca apoi sa am subecte de discutat cu voi?ca daca intru in clubul "fetelor care beau apa plata cu lamaie"( bleahhh) mi sa strepezeste dantura si nici nu mai pot sa daschid gura...sa tastez!dacat acra si muta mai bine dulce si "vorbareata"!!![pup] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...