Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ARGESENCE ,VOI UNDE SUNTETI?( 2)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by mihagab
Da, Danutzo, cred ca ce consumi tu e 440x10!!Da' e buna rau,hm?? Adevarat graiesti, ca parca nici chef de viatza n-ai de la ceaiul asta verde...drept urmare, ma duc sa bat un cui,tu cu cafeaua,eu cu completarea! Gabriela si Denisa (01.06.2004)
da' laptele cu-n dest da smantana,frisca si 5 lingurite da zahar...in total 9oooda calorii!! dar mai bine grasa (si fromoasa)decat bolnava da cancer la plamani da la tigari!!![:D][:D]ce zici...te lasi? dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by mihagab
EH, cu lasatu' asta...e chestia de vointa..numai cine nu vrea nu se poate lasa...hihi,ce tare sunt la teorie!!!La anu' daca imi iese pasentza si plecam,vreau inca un bb si atunci sigur ma voi lasa.parol! Gabriela si Denisa (01.06.2004)
adica...unde...plecam? dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mihagab
Plecam piste oshian!! Gabriela si Denisa (01.06.2004)
cred ca o sa raman eu ultima sa aiba cine sa stinga lumina! asa de rau imi pare ca n-am plecat si eu acum vreo11-12 ani...regret asta in fiecare zi!am avut ocazia si am ratat-o!succes si sa ne spui cum va merge...sa va mearga bine...sa avem si noi pe cine vizita! dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Na,Danutzo,ca te-a mai linistit Filo..Asa ca, sa curga cafelili!! Cu plecatul peste.. puteti sa va mai jucati sansa la loteria vizelor,e in plina desfasurare,noi asa am facut,am insistat si..am reusit!Ca tot ma vaitam eu ca nu am noroc,acum multi spun ca am mancat ceva cand am fost mica..O fi dulce macar ?? :)) Gabriela si Denisa (01.06.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mihagab
Na,Danutzo,ca te-a mai linistit Filo..Asa ca, sa curga cafelili!! Cu plecatul peste.. puteti sa va mai jucati sansa la loteria vizelor,e in plina desfasurare,noi asa am facut,am insistat si..am reusit!Ca tot ma vaitam eu ca nu am noroc,acum multi spun ca am mancat ceva cand am fost mica..O fi dulce macar ?? :)) Gabriela si Denisa (01.06.2004)
pai daca tot spune lumea ca ai facut-o cand erai mica cel putin fa-o acum sa nu regreti cand ajungi peste balta ca ai ratat sansa! cel putin sa fie de-al nostru neaos!ca dupa aceea regreti cand te-oi ajunge acolo unde sunt cainii cu covrigi in coada si laptele si mierea sunt la liber!Filoftea...la ce adaug eu peste amarata aia de lingurita de nes...salbe sperante sa am in cana sub 5000 de calorii! asa ca ...traiasca grasele si frumoasele! dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...