Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ARGESENCE ,VOI UNDE SUNTETI?( 2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by mihagab
ia-ma si pe mineeeeeeee!!!!!Mai am de stat pina la 4...:( We placut!! Gabriela si Denisa (01.06.2004)
te iau! nu de alta dar si tu cred ca esti surmenata ca mi-ai raspuns la toate mesajele! acasa ajung diseara si atunci trebuie sa ma plimb cu aspiratorul.mai vii cu mine?eu vreau, ca nu-mi place sa muncesc singura! dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by elyda
voi faceti cure de slabire,vedeti rezultatele si apoi sa-mi spuneti si mie care este cea mai buna ca si eu vreau sa slabesc vreo5...6...7 (8)kg si nu reusesc .oricum am ajuns si eu in sfarsit la concluzia ca ciocolata ...nu slabeste oricata ai manca!!! si nu stiu de ce stiam eu ca daca mananci ciocolata slabesti si am mancat in ultimul timp....muuuulta! dana
subscriu ! [:D] _________________________ ANAMARIA, mami de 2 baieti ca in filme: [bonjovi] Nascut pe 4 iulie (2000) si [cri] Vineri, 13 (iunie, 2003) [url="http://community.webshots.com/user/miremirion"]poze cu frumosii mei (si nu numai [;)] )[/url] ************************ Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu, nu inseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor! [flo] hai ca ati fost mortale cu curele de slabire... eram cam plictisita azi spre finalul zilei+ saptamanii de munca, asa ca mi-am petrecut vremea citind pro/ contra curei de slabire pe meleaguri argesene... in caz ca a mai ramas careva care nu s-a prins, eu sunt aia care inca spera intr-o minune de la 'Al de sus la capuitolul silueta! [asia] motivele pentru asta is multe:
  • mai intai, cele 10 - 15 kg pe care le-am adunat, cu maaare grija, de-a lungul catorva ani [:D] (acum ce sa spun, ma bucur ca pot da vina pe cei doi teroristi juniori[;)], fara ca in fond sa aiba prea mare vina...
  • apoi, tre' sa recunosc ca sunt o gurmanda, imi place sa mananc si nu ma satur usor, mai ales daca e sa vorbim despre duilciuri, torturi, creme, papanasi, clatite, inghetata, [pofta]si, nu in ultimul rand, ciocolata (careia i-am dedicat postarea mea anterioara...
  • ce sa mai spun in 'apararea' inculpatului??? [haibat] aaaa... foaaarte important: lipsa TOTALA de vointa!!!
  • si LAST BUT NOT LEAST, cum zice englezu', realist vorbind, cosntat ca tendinta este sa se revina la moda de pe vremea mamelor/ bunicilor noastre... asa ca dupa pantofi izbitori de asemanatori cu ai bunicii mele, astept cu incredere revenirea la moda a femeilor Rubensiene [cool]
cam atat, ati priceput ca am supravietuit cu bine cursurilor de zilele trecute, desi a fost foarte obositor pt ca am facut naveta zilnic la Curtea de Arges si programul a fost destul de incarcat, pana la 6-7 seara, dupa care acasa ma lua fiu-mea de buna... [bang] pup, we placut! _________________________ ANAMARIA, mami de 2 baieti ca in filme: [bonjovi] Nascut pe 4 iulie (2000) si [cri] Vineri, 13 (iunie, 2003) [url="http://community.webshots.com/user/miremirion"]poze cu frumosii mei (si nu numai [;)] )[/url] ************************ Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu, nu inseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor 3 pagini intr-o zi? si fara bata elydei. acuma - am ras cu o pofta. pai elyda eu de fac canada- romania pe jos si tot nu dau jos ciocolata, prajiturelele, coca cola si alte alimente interzise.noroc ca am poze de pe vremea cand eram manechin ca altfel nu ma crede nimeni cum aratam inainte.si acuma e si frig afara ca sa m ies la plimbare. astept primavara. pana atunci mai pun cateva kile. cafeaua fara zahar e servita si pt elyda- 440 calorii sa inceapa ziua cu placere. acuma sa ma laud- azi am fost la cumparaturi si cand am vazut 1 super tort am stat cateva minute sa-l admir dupa care am plecat. dar acuma imi pare rau ca inca m salivez la el. pup alexuta welcome on board.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...