Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ARGESENCE ,VOI UNDE SUNTETI?( 2)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by alexuta2005
Fetelor mai e loc si pentru mine pe aici? Si eu sunt pitesteanca, recunosc va citesc din umbra dar nu prea am avut timp sa va scriu.Tocmai am vazut ca-s vecina cu elyda Casiana si Alexia
unde sati? eu stau chiar pe strada sfanta vineri! dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by mathilda
fetelor 3 pagini intr-o zi? si fara bata elydei. acuma - am ras cu o pofta. pai elyda eu de fac canada- romania pe jos si tot nu dau jos ciocolata, prajiturelele, coca cola si alte alimente interzise.noroc ca am poze de pe vremea cand eram manechin ca altfel nu ma crede nimeni cum aratam inainte.si acuma e si frig afara ca sa m ies la plimbare. astept primavara. pana atunci mai pun cateva kile. cafeaua fara zahar e servita si pt elyda- 440 calorii sa inceapa ziua cu placere. acuma sa ma laud- azi am fost la cumparaturi si cand am vazut 1 super tort am stat cateva minute sa-l admir dupa care am plecat. dar acuma imi pare rau ca inca m salivez la el. pup alexuta welcome on board.
si eu in ultimul timp am mancat foarte mult ,cred ca de la stres ca asa fac de obicei.dar ciocolata si cola...la mine sunt boli cronice,mai ales in zilele foarte aglomerate ,stresante si se pare ca numai de astea am parte in ultima vreme!cand eram gravida cu primul copil aveam 47 de kg cu tot cu el ,dar dupa al 2-lea...am pus vreo8-9 de care nu mai scap.da'...nici n-am vointa!! cand eram tanara ...offf...strigau colegii dupa mine"doua bete-nfipte-n c.. ,aparat de mers pe drum !" eram ssslllllaaaaba si mamaaaa ce ma enervau si ce-as fi vrut sa am si eu forme asa...mai de cozonac! acum....vreu sa fiu slaba iar!Mathilda lasa ca vin eu pe (jos,inot) in canada ca sa nu te obosesti tu! dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by elyda
quote:
Originally posted by alexuta2005
Fetelor mai e loc si pentru mine pe aici? Si eu sunt pitesteanca, recunosc va citesc din umbra dar nu prea am avut timp sa va scriu.Tocmai am vazut ca-s vecina cu elyda Casiana si Alexia
unde sati? eu stau chiar pe strada sfanta vineri! dana
STAI!!! sunt batrana si bolnava ma scuzi... dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ca tot vorbiti de kg... In facultate eram o slabanoaga, n-aveam mai mult de 47 de kg.Cativa ani mai tarziu(cam 3), m-am lasat de fumat si am mancat, si am mancat pana am ajuns la 69 de kg.Si nu am decat 1,64 inaltime. In timpul sarcinii am ajuns la 90 de kg.Va dati voi seama cum aratam? Acum ma mandresc cu 63 de kg. Casiana si Alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor nu vreau sa va fac invidioase, dar eu la capitolul kg stau f bine. Am iesit din liceu cu 48 kg, din fac cu 52 kg, in luna a 9 de sarcina (la 29 de ani) aveam 70 kg iar acum la 30 de ani am din nou 49 de kg. M-am speriat si eu ca toata lumea in perioada sarcinii ca luasem 20 de kg, dar alaptatul si faptul ca pana la 1 an si ceva fetita mea nu prea intelegea ca e zi ca e noapte, m-au facut sa slebesc foarte mult
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ba ne faci Carmen, ba ne faci...ca io n-am avut nicodata sub 60... acum mie rusine sa spun cate am. Vorba lui Mathilda, va spun dupa ce slabesc (daca slabesc) cate am avut.[:D] Si au am alaptat un an si m-am trezit noaptea pana la 3 ani (ma trezesc si acum si-l mai invelesc) dar degeaba... pana n-am tras o cura de infometare n-a mers. Fetele slabele, ce sa va spun, felicitarile mele... [cool] Alexuta bine ai venit printre noi. Stie cineva un profesor de karate? Ca l-as da pe fiimiu si nu prea stiu unde.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! O cafea cu miere, multumesc! Ma gandeam eu ca de tine dau, Mathilda!!!!!! Ce harnicute fusera fetele noastre zilele astea! Ma intorc sa le citesc si revin! Lavinia [url="http://picasaweb.google.com/lavigemeni/August"]pozele mele[/url] Andrei (25.01.2001) Tea si Rares (12.07.2006) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=95471"]franturi din viata[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aha, deci, kg puse, kg date jos....Cam asta fu subectul zilei/zilelor.... Casiana, bine te-am gasit! Emilia nasa mea isi ducea copiii la karate, insa nu stiu exact, o s-o intreb. Si fii-meu isi doreste, insa deocamdata nu se poate. Face tenis, merge si la Palat pt pictura si vreau o engleza, spusei. Mai zii o data, 8 milioane pe luna si unde? Lavinia [url="http://picasaweb.google.com/lavigemeni/August"]pozele mele[/url] Andrei (25.01.2001) Tea si Rares (12.07.2006) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=95471"]franturi din viata[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...