Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ARGESENCE ,VOI UNDE SUNTETI?( 2)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by mathilda
fetelor, am gasit pe cineva care se apuca zilele astea de pus plasa si tencuit la izolatie casa si -i da si lavabila dar la primavara si pt 135m2 mi-a cerut 28 mil cu materialele lui. intreb mele sunt: 1 credeti ca e ok pe vremea asta? 2. pretul e ok ? va multumesc mult daca imi spuneti parerea voastra si va pup
aici este cald (de maine or sa fie 14 grade) deci din punctul asta de vedere se poate.in privinta pretului...nu stiu ce sa-ti spun ca depinde de tipul de plasa folosit ,de calitatea materialului folosit la tencuiala si a vopselei lavabile.este greu sa spui daca este bine ca pret daca nu ai detalii.[zid] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara! Va rog sa ma ajutati, daca puteti: caut sa inchiriez pentru revelion pensiune cu minim 5 camere si bucatarie sau apartament cu 4-5 camere , cam 5 nopti, in zona de munte sau oricum, aproape! Daca aveti vreo cunoastinta care inchiriaza, va rog, un numar de telefon! Multumesc din suflet! MADALINA si SOFIA MARIA(12.08.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Fiquelle
Buna seara! Va rog sa ma ajutati, daca puteti: caut sa inchiriez pentru revelion pensiune cu minim 5 camere si bucatarie sau apartament cu 4-5 camere , cam 5 nopti, in zona de munte sau oricum, aproape! Daca aveti vreo cunoastinta care inchiriaza, va rog, un numar de telefon! Multumesc din suflet! MADALINA si SOFIA MARIA(12.08.2004)
incearca sa intri pe net la pensiuni din zona bran,moeciu.daca dai cautare la pensiunile de la cheile gradistei s-ar putea sa gasesti...dar te-ai gandit cam tarziu. dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mathilda
elyda pai m multe detalii nu am nici eu. i-a zis sa se ocupe el de toate:materiale, mana de lucru.
pai atunci ...lasa-l pe el ca oricum tu nu ai ce sa faci.toata chestia este ca cel care supravegeaza aici sa stie cat de cat cate ceva despre constructii ca sunt multi "meseriasi" smecheri aici care sunt cu ochii numai dupa pacaleli si munca putina pe bani multi. dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Fiquelle
am cautat pe net dar sunt cam ocupate, iar cele care au mai ramas au niste preturi!!! de nu ne putem apropia!3000 de euro pe 5 zile! MADALINA si SOFIA MARIA(12.08.2004)
pai asta iti spuneam! acum au ramas cele mai scumpe sau cele care nu au conditii prea bune dar au ridicat si astia preturile.s-au cam ocupat de asta vara cele care corespund din toate punctele de vedere.slabe sperante sa mai gasesti ceva acum. dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Fiquelle
da, asa este...de aceea am apelat la voi, poate mai gasesc ceva, prin cunoiostinte, care nu s-a publicat pe net, poate are cineva vreo casa / cabana si nu face turism dar inchiriaza ocazional... MADALINA si SOFIA MARIA(12.08.2004)
imi pare rau dar nu stiu pe nimenicare sa te poata ajuta .poate maine fetele care mai intra pe aici mai stiu ceva. dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, fetelor! Nimic, nimic? Acu' , cand sta Danuta sa inchida acest capitol si sa-i dea drumul altuia???? .....si nici macar nu-i sambata sau duminica....[;)] Haideti! Dau eu cafeaua azi![cit][cit][cit] Lavinia [url="http://picasaweb.google.com/lavigemeni/August"]pozele mele[/url] Andrei (25.01.2001) Tea si Rares (12.07.2006) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=95471"]franturi din viata[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...