Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ARGESENCE ,VOI UNDE SUNTETI?( 2)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by anamaria
buna fetele... [flo] am baut si eu cafeaua cu voi... a fost suuuper! [alcool] am citit ce ati mai facut, vad ca avem noi pitestence printre noi - BINE ATI VENIT! [asia] eu sunt putin ingrijorata, bogdan (baiatul cel mare) a facut de ieri temperatura, ca reactie la vaccinul antigripal, presupun... sper ca pana luni sa fie bine, ca incepe scoala! [pup] filofteia - si eu as vrea sa stiu detalii despre cei cu care face engleza adi; unde? cat costa? de cate ori/ saptamana? va pup, we placut, _________________________ ANAMARIA, mami de 2 baieti ca in filme: [bonjovi] Nascut pe 4 iulie (2000) si [cri] Vineri, 13 (iunie, 2003) [url="http://community.webshots.com/user/miremirion"]poze cu frumosii mei (si nu numai [;)] )[/url] ************************ DRAGOSTEA NU INSEAMNA DOI OAMENI CARE SE PRIVESC UNUL PE ALTUL, CI DOI OAMENI CARE PRIVESC IN ACEEASI DIRECTIE ! Antoine de Saint-Exupery
Nu te ingrijora ,este normal sa apara anumite efecte secundare dupa vaccin.trec destul de repede.asta inseamna ca se "lucreaza" in corp , se produc anticorpi...deci e de bine![flo] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor este o firma in gen Lexis, se numeste Linguainternational. Nu am aici date de contact, dar luni vi le trimit pe PM daca doriti. Mai pe larg inseamna asa... Sunt 4-5 in grupa, acum pretul este de 800/luna, 10 luni, fac cate o ora de doua ori pe saptamana. In vacanta, au vacanta si de la firma (anul trecut Adi ii spunea gradinita de engleza [:D]). Anul trecut si anul acesta fac numai notiuni orale, foarte important pentru mine, nu au teme. De la anul, adica din clasa a II-a incep sa scrie, nu stiu exacta daca vor avea teme. Oricum la Adi se cunoaste... si cand se duc la baie trebuie sa ceara in engleza ... vorba lui tati, altfel faceti pe voi, daca nu stiti[:D]. Invata prin joc, cantece, dialog. Domnisoara lor s-a dovedit un pedagog foarte bun, Adi merge cu drag. Daca sunt copii mai avansati le da un test si-i incadreaza in grupa. Fac cursuri pentru orice varsta, dar creste durata orei, spre exemplu la adulti fac de trei ori pe saptamana cate doua ore jumatate. Daca va mai intereseaza altceva vorbim. AnaMaria, dar baietelul tau nu trebuie sa faca vaccinurile la scoala? Sa le spui ca i-ai facut antigripal acum, caci parca nu mai trebuie sa faca alt vaccin o luna. Nu stiu exact, dar mai bine sa nu ai surprize neplacute. Am uitat sa spun ca este in gura lui Trivale, sper ca am spus bine, pe strada aia care urca spre Palatul Copiilor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by filofteia
Fetelor este o firma in gen Lexis, se numeste Linguainternational. Nu am aici date de contact, dar luni vi le trimit pe PM daca doriti. Mai pe larg inseamna asa... Sunt 4-5 in grupa, acum pretul este de 800/luna, 10 luni, fac cate o ora de doua ori pe saptamana. In vacanta, au vacanta si de la firma (anul trecut Adi ii spunea gradinita de engleza [:D]). Anul trecut si anul acesta fac numai notiuni orale, foarte important pentru mine, nu au teme. De la anul, adica din clasa a II-a incep sa scrie, nu stiu exacta daca vor avea teme. Oricum la Adi se cunoaste... si cand se duc la baie trebuie sa ceara in engleza ... vorba lui tati, altfel faceti pe voi, daca nu stiti[:D]. Invata prin joc, cantece, dialog. Domnisoara lor s-a dovedit un pedagog foarte bun, Adi merge cu drag. Daca sunt copii mai avansati le da un test si-i incadreaza in grupa. Fac cursuri pentru orice varsta, dar creste durata orei, spre exemplu la adulti fac de trei ori pe saptamana cate doua ore jumatate. Daca va mai intereseaza altceva vorbim. AnaMaria, dar baietelul tau nu trebuie sa faca vaccinurile la scoala? Sa le spui ca i-ai facut antigripal acum, caci parca nu mai trebuie sa faca alt vaccin o luna. Nu stiu exact, dar mai bine sa nu ai surprize neplacute. Am uitat sa spun ca este in gura lui Trivale, sper ca am spus bine, pe strada aia care urca spre Palatul Copiilor.
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][cool][cool][cool][cool][cool][cool][cool]multumesc Filoftea,am ras cu lacrimi!!!nu este gresit ,dar felul cum suna "in gura lui Trivale..." sper ca nu te superi dar m-a facut sa rad expresia in sine! te-ai suparat?[pup] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Ii raspund pe fuga Laviniei: pe 18 ianuarie (2006). Si iti mai sunt datoare cu un raspuns, nu am uitat, promit sa revin. Cristina, bine ai venit! Si eu am terminat in Zinca si imi esti cunoscuta (din poze). Sa-ti traiasca papusica, frumoasa foc! Gratiela, [comoara] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/squsqusdr20040625_2_Maria+is.png"]Maria [/url] si [testoasa] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsvi20060118_2_Stefanut+is.png"] Stefan[/url] [url="http://community.webshots.com/user/strumfi2004"][foto][/url] [url="http://www.versuripenet.ro/versuri/voltaj/crede/"]crede[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cam tarziu beau si eu cafeaua...dar am avut multa treaba. am fost cu pitika sa i fac analize ca se pare ca i lipseste calciu si fier.apoi a musafiri asa de dimineata... si acum trebuie sa ma apuc sa i fac papa fetei. multumesc pentru primire! poate ne intalnim si prin parcuri in zilele mai calduroase. [url="http://www.dropshots.com/ckristina"]CRISTINA si BIANCA(05.06.2007) [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai fetelor v-o trimit pe fii-mea in vacanta si ii invata pe copilasi engleza. dar contractul il negociez eu.[:)][:)][:)] va servesc cu cafea. si eu tot in zinca am terminat in 97. va pup dulce dulce de tot si era sa uit. : la multi ani inainte si multa sanatae si fericire elyda . s-a trecut sampania de atata asteptat ?????[;)][:)][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mathilda
pai fetelor v-o trimit pe fii-mea in vacanta si ii invata pe copilasi engleza. dar contractul il negociez eu.[:)][:)][:)] va servesc cu cafea. si eu tot in zinca am terminat in 97. va pup dulce dulce de tot si era sa uit. : la multi ani inainte si multa sanatae si fericire elyda . s-a trecut sampania de atata asteptat ?????[;)][:)][pup]
am baut-o...dar a doua seara...[il][il][cina2][cina2][loveyou][8**][ispita][ispita][:X]multumesc de urari!!![pup].esti cam matinala pentru noi ca tu "functionezi "dupa ora din canada.vezi ca ti-am scris si la "capricoance" ca suntem in aceeasi zodie.vreau cizme din canada...ca am auzit eu ca numai acolo le gasesc pe cele pe care le doresc!!!!![help]o sa citesti acolo sa vezi ce vreau sa spun.restul fetelor ce faceti??? ce mai spuneti? sunteti plecate ...ca e prea liniste pe aici...ma duc si eu sa ma plimb...cu aspiratorul...[pup] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

carmen apropos de calculator stricat. am urmarit campania electrice vechi si ii spuneam mamei ca sg care iese in avantaj financiar din toata chestia asta e prigoana si firmele lui de reciclaj. acuma nicaieri in lume nu-ti pui tv in fata casei(unii emigranti o fac dar daca ii vad politia le da amenda) ci iti pui frumusel tot ce vrei sa arunci in masina si te duci la container.era de asteptat sa se inghesuie tiganii. dar eu sunt de acord sa-l lasi in fata si daca cineva are nevoie sa-l ia. e mai bine sa-l foloseasca 1 copil a carui familie nu-si permite decat sa-i marim averea lui prigoana.(desi tipul imi e tare simpatic) fetelor va dau cafeaua si elyda ce nr porti?(dar eu vin la vara in romania ) pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...