Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ARGESENCE ,VOI UNDE SUNTETI?( 2)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by elyda
Ai descris pitestiul de nu mai vine Mathilda in veci pe la noi!!! dar este adevarat...din pacate... dana
lasa ca matilda vine la pitesti sa bea si in realitatea cafea cu noi ! (ca pe cea virtuala o bem, oricum, aproape zilnic...[:D]) _________________________ ANAMARIA, mami de 2 baieti ca in filme: [bonjovi] Nascut pe 4 iulie (2000) si [cri] Vineri, 13 (iunie, 2003) [url="http://community.webshots.com/user/miremirion"]poze cu frumosii mei (si nu numai [;)] )[/url] ************************ Pesimistul vede intr-un tunel intunericul; Optimistul vede lumina de la capatul lui; Realistul vede luminile trenului care vine; Mecanicul de locomotiva vede trei idioti pe sine, gata sa-i calce trenul...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by filofteia
Dana, ce copii mari ai sa-ti traiasca si sa fiti sanatosi sa va bucurati unii de altii! Logic ca tu esti mai stresata ca el. Oricum va intra super... am vazut anul asta mediile de la cei de la colegiu Zinca si erau de departe cele mai bune. Sincer cred ca-ti faci griji degeaba [flo]. Serios ma bate si pe mine gandul sa-l dau pe Adi la colegiu din clasa a IV-a. Fac ore dimineata? Se descurca cu transportul? Vine singur? Cum se descurca cu cei mai mari?
scuze ca nu am raspuns mai devreme ,dar acum am venit de la servici...Alex are mediile V-VII de la 9.7. in sus ,dar acum depinde ce face la teze...da,invata numai dimineata ,asta a fost un atu atunci cand am ales Zinca.eu stau in centru,pe langa biserica SF.VINERI,deci cu transportul nu pot sa-ti spun decat de la colegii lui care vin cu maxi -taxi si este O.K.vin din toate cartierele si n-am auzit sa aiba vreunul probleme.a venit singur dupa prima saptamana cand l-am dus eu ca era la inceput. cei mari ...n-au nicio treaba cu ei ,nu am avut probleme nici o data ,sunt claseleV-VIII comasate toate una langa cealalta pe un etaj sunt toti stransi la un loc.[flo] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele, buna dimineata si la cafea. e aproape week-end. yupii. noi ne pregatim de sarbatori, tb sa facem cumparaturi pt impodobit casa si exterior si de cumparat cadouri la greu. anul asta mos nicolae o sa-i aduca klarei 1 laptop de jucarie poate in felul asta ma lasa sa tastez pt DC, caci ne batem amandoua pe tastatura.aici toate fetele sunt innebunite dupa dora, desi vorba 1 prietene- ce-or fi vazand fetitele la ea e ca urata rau.fii-mea inca nu stie de dora ca e prea mica asa ca anul asta am scapat de ea. va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru noi mosul va fi cam sarac ca a cheltuit tot pe zugravit si mobila.[:D] Pentru Adi de mos Nicolae cred ca o carticica, din acelea mai scumpe. Anul trecut i-a adus Biblia Ilustrata si a fost foarte incantat. Anul asta un atlas ceva, vad eu. De Mos Craciun isi doreste un MP3 player nou... ca cica asta vechi nu-i mai ajunge [bang]. Si printre ele un CD cu muzica. Copilul meu nu cere jucarii. Dana multumesc pentru raspuns. Ti-am spus eu ca au medii mari. [:D] Dar de ce nu vrea tot la Zinca? Mie de Bratianu imi este cam frica. Am auzit de prea multe cazuri de droguri acolo. Cunosc mamici cu copii la Zinca si sunt foarte multumite. Asa cum cunosc si la Bratianu si nu sunt prea multumite. Cica nu prea se face carte.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, mi-am adus aminte de primul mos al lui Adi. Avea aproape 2 ani (este nascut pe 15 decembrie). I-am tot spus de mos, am pregatit ghetutele, parea ca habar nu are. Mi-am luat liber de la serviciu [:D], ca incepusem de vreo 8 luni, si cand s-a trezit ii spun hai sa vedem ce a adus mosul.Eu cu aparatul de pozat pe langa el.[:D] S-a dus direct la cizme, deci ceva ceva stia. Oricum ii luasem un avion care lumina si facea zgomot si care nu i-a placut.[bang] Mai tarziu am inteles de ce. Mai incantat a fost de dulciuri.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu intarziere, (scuze pt asta, dar mi-s cu bagajel, mai cate ceva de cumparat, etc. off!) spun si eu LA MULTI ANI! tuturor sarbatoritilor de Sf Mihail si Gavriil. Sa aiba toti o viata frumoasa, fara griji! [flo] Multumesc mult pentru incurajari! Desi am mai trecut prin asta o data, acum e mai maricel Stefu, tot mi-e teama, insa incerc sa-mi pastrez optimismul si gandul pozitiv. De-a bia astept sa ne intoarcem repede cu bine si sa ne gandim la Mos! [:)] Nu stiu daca o sa mai am timp sa intru pana luni, asa ca va pup pe toate! Gratiela, [comoara] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/squsqusdr20040625_2_Maria+is.png"]Maria [/url] si [testoasa] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsvi20060118_2_Stefanut+is.png"] Stefan[/url] [url="http://community.webshots.com/user/strumfi2004"][foto][/url] [url="http://www.versuripenet.ro/versuri/voltaj/crede/"]crede[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele, va dau buna dimineata si cafeaua, caci altfel iese elyda cu bata si mi-s tare fricoasa. eu momentan beau 1 ceai care n-are nici 1 gust,desi pe el scrie de fructe.aici e o nebunie cu mancarea si bautura organica si aia non.iar aia organica e super scumpa. deci ati dedus ca ceaiul meu nu e organic de-aia are 1 gust de pipi.week-end-ul mergem la inot. in sfarsit moment de bucurie pt sot si fata(sunt inebuniti amandoi de apa). si m-am hotarat- o sa iau lectii de ski. va pupacesc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...