Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 47


Recommended Posts

Gina, noi am fost 39 persoane, cu tot cu copii(fara sarbatorita) . Tu cati invitati ai ? Pregatirile par pt o armata:). Felicitari!

11 cu tot cu Maria [:D]

Multumesc :)

Pai........ tort musai, cozonac a comandat nasa copiilor (ii place cozonacul meu mai mult decat cel facut de mama ei) si-i place si nasului (de fapt tuturor), bomboane am vrut eu sa incerc, ca aveam fructe uscate, nuci si vafe........... am copii si le plac.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sunt fericita!!! Nu vroiam sa fac tort de ziua mea(fiindca mananc!) Si am gazit reteta tort decioco si zmeura Dukan!Nu stiu cum o iesi dar am mai facut retere dukan si au fost bune.Dar nu desert.Si avand in vedere ca nu am musafiri si nu ingrasa, ce conteaza?Comestibil sa fie!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maddutz , look motata!http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gifimage.jpg

iar am pierdut-o... [ups]

 

Te urasc sincer, foarte sincer [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

nu ai de ce. azi am sarit la 78,2 [smulgpar]  maine nu ma mai urc pe cantar... [smulgpar]

 

Deea , iti dau cate kg vrei , cu drag si de tot !

si eu... [:-)))]

 

Sim, cum se împacă dieta cu alăptarea?

la mine nu prea bine...mie mi se pare ca mi-a scazut "productia" semnificativ... [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iar in legatura cu tortul...care e problema? Pui ce vrei tu, ce treaba are x si y? Mi se pare logic la 6 luni sa pui 6...si daca si la 6 ani pui tot 6 care e problema??

mi se pare o abordare corecta...

Sim, prea pui la suflet si numai tu ai de suferit...nu-ti mai lasa viata, sentimentele, trairile, gandurile, etc, influentate de restul lumii. nu restul lumii iti traieste viata! viata ta tu o traiesti. asa ca, traieste-o cum vrei tu, nu cum vor altii! pupici! [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stefiana , multa sanatate , sa treaca repede !

 

Noi azi sarbatorim Ziua lui Andrei , in avans cu doua zile ....vin doua perechi de prieteni .

Petrecere frumoasa!

 

Sa avei o primavara frumoasa!

Pentru toate mamicile de ghiocei:

Multumim, frumosule [pup]

 

la mine nu prea bine...mie mi se pare ca mi-a scazut "productia" semnificativ... [smulgpar]

Si mie la fel mi se pare :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...