Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 47


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Se vorbea si pe chat despre micul dejun al copiilor ca tb sa fie mai cinsistent.Voi cum faceti?

Eu Anei am inceput sa.i dau ce mancam noi:o gura omleta,un colt paine cu unt arahide etc.Dar ea mananca putin .

Gina eu m.am obisnuit sa mananc mai putin si nici nu mai simt ca tin regim.Cu dulcele am redus mult dar cand mai iau cate o gura efectiv simt ca se duce la cap direct.Ciudat rau

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata la pranz!

Gina sper ca esti mai bine. Pt gat mie imi trece cu hexoraletten. Si ceaiuri caldute, nu fierbinti, ca mai rau irita gatul. Si miere. Iar pt tuse merge siropul copiilor. Si ceai de ceapa cu miere.

Eu tot ma chinui cu sanul, parca nu mai doare asa tare, dar doare. Culmea ca nu e nucu un dul, nu e umflat, nimic...zici ca e gol.

Meey zi usoara sa ai!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica dupa un an micul dejun devine mai consistent, iar fructele se muta la gustarea de la 16-17.

Eu am inceput de ieri dimi. A papat almette si pate de ficat pe o feliuta de paine, a mancat aproape tot. Azi a mancat omleta cu ardei copt dintr.un ou. A mai ramas f putin. Fructele i le dau cand se trezeste, la ora 17. Dimineata nu le mai vroia, abia lua o gura doua, ieri a mancat un mar si jumatate de para date pe razatoare si cu o lingura de fulgi de ovaz. Deci ii plac mai mult dupa amiaza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...