Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 47


Recommended Posts

Nu știu, astenie de primăvară...că mă și simt obosită și slăbită. Am început să iau vitamine, am găsit unele pentru alăptare, sper să îmi revin :)

Pe mine capul nu (prea) ma doare, insa restul simptomelor le am si eu din plin [smulgpar]

Eu mi-am luat un calciu cu magneziu si D3.

 

Sim, eu nu prea am timp să mă joc cu el, mai degrabă îl implic în ce fac eu (mâncare, curat, joaca cu Ana Maria sau lecții, etc). Când am timp de joacă. .. lego facem, îl plimb cu mașinuța, ne uităm prin cărți, deși trebuie să subliniez că e total dezinteresat de citit, sora sa era mai studioasă la vârsta asta :) Nici nu vrea să arate cu degetul, deși știe. Tot mă chinui să îl învăț să arătăm ochi, nas, gură, fără succes. Ori îmi bagă degetele în nas, ori în gură, dar nu când trebuie. Și efectiv mă ignoră :)))

[:-)))] [:-)))] [:-)))]

Maria, din cate carti are (multe mostenite de la Mihai), prefera numai una, aproape a rupt-o de cat a citit-o. Si le are pe toate la indemana, dar numai pe aceea o vrea.

 

Ce balerina frumusica!!! Si blonduta!!!

Gina baga ceai si pt tuse e f bun tagremin sau biseptol era odata. Unii zic ca ar fi antibiotic, dar eu stiam ca nu e.

E antibiotic :)

Pentru tuse am gasit pe net niste siropuri cu miere si ceapa, ca ridiche nu am in casa, asa ca o sa fac azi, sa vad daca merge.

 

Supeba balerina!

 

Maine avem petrecere!!!!! Pregătesc lapte prajit ;)

Cred ca de luni ma bag la dukan. N am inteles prea bine cum sta treaba si de ce imi interzice nenea asta sa mănânc cireșe, dar something must be done.

Cum adica, fara cirese? Sa indrazneasca numai sa-mi interzica vreun nene nutritionist sa nu mananc cirese cand efectiv imi va ploua cu ele in cap, ca ii dau ignore rapid.

Adica pot sa mananc slana, porc sub orice forma, dar nu cirese? [viki]

Lapte prajit............ hmm. Nu gaseai o alternativa mai usurica/sanatoasa si mai usor de preparat? Zic si eu, nu da cu oua [ascuns]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetelor, primesc si cafea, si nurofen, si paxeladine. Ma doare gatul de mor, cred ca am febra, am ramas fara mancare -mai aveam 2 feliute subtiri de vita, mi le-am prajit in unt ca simteam ca lesin de foame si niste mere care nu ajuta sa treaca starea de sfarseala. Si nu am pic de cafea. Trebuie musai sa merg la cump. Rau e sa fii bolnav si singur.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...