Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 47


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani Sofia Maria!!!

Am luat si eu de dimi mucenici. Am fost si la plimbare ca e soare si frumos.

Si am gasit si motivul pt care Sara e maraita si nu mananca. Avem o maseluta!! Deci: 7 dinti si o masea. Azi la pranz nici nu a vrut sa se atinga de mancarica de linte. A furat o felie de paine din plasa (trebuie sa ii schimb locul) si atat a mancat. A mai ros dupa la 2 biscuiti, ca i.am facut ieri.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani copilasi sarbatoriti azi si saptamana trecuta!

N-am prea avut vre de intrat, I a facut conjunctivita si in week end muci iar si febra.

Altfel e bine.

Voiam sa zic ca de o saptana a reusit sa se ridice singura, a invatat si sa se aseze si sa bolboroseasca si sa arate cu degetele prin casa sau pe strada si sa bata din palme si acu mege usurel sustinuta de noi.

Si eu cam intrasem la idei, dar iaca....

Si ne pregatim de petrecere.

Sa va faceti bine bolnaviorii si felicitari celor cu maselute. La Isa nu am vazut inca desi i-ai dat inca 2 de jos.

Fara plansete, ca si ceilalti. Sa vedem cu maselele cum o fi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina daca nu ai ajutor la mancat tort ma ofer voluntar. Abia astept sa pap si eu sambata.

Pai nu prea am ajutoare, doar sora-mea cu baiatul, asa ca esti binevenita >D<

 

La multi ani, Sofia Maria!

La multi ani sarbatoritilor de ieri - Briana, si de alaltaieri (nu cred ca i-am urat) - Teodor Andrei si Aminda Theodora!

[artif] [artif] [artif] [artif] [artif]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate bolnaviorilor (nici nu mai stiu cati sunt [fri] ) [pup]

 

Eu, dupa 5 zile de la debut, ma simt la fel de rau, asa ca diseara incep antibioticul. Nu are rost sa lungesc boala (presupunand ca mi-ar trece singura, desi nu cred, ca nu e gripa) si sa fiu un focar de infectie in casa. As muri de ciuda sa treaca si puiutii mei prin durerile si starile astea cumplite. Parca am inghitit un arici si mi-a ramas in gat [smulgpar] , plus dureri de cap, urechi infundate, tuse cand productiva, cand seaca.........

 

Am gasit in farmacia proprie cefalexina de 500, amoxicilina capsule de 500 si pulbere de 125.

Vad ca ambele merg pe infectii respiratorii, Maddutz, ce sa iau?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didi ce mai faci? Cum merge cu cautatul jobului?

Eu m.am socat de ofertele financiare primite! incerc sa fac ceea ce stiu cinsultanta sa vad cum merge.In paralel iimi caut si job.Oricum as putea face si consultanta si job.Macar sa mearga !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didi ce mai faci? Cum merge cu cautatul jobului?

Eu m.am socat de ofertele financiare primite! incerc sa fac ceea ce stiu cinsultanta sa vad cum merge.In paralel iimi caut si job.Oricum as putea face si consultanta si job.Macar sa mearga !

 

ha, cum intru eu sa mai citesc exact cand ma striga cineva :)... (daca m-ati mai strigat ziceti, n-am apucat sa mai citesc din urma)

 

Monica, merge prost cu cautatul de joburi - tot merg pe la interviuri dar nu s-a legat nimic deocamdata. Iar cu banii ai dreptate, m-am mai interesat si se pare ca au scazut foarte mult salariile. Cam deprimant, da n-avem ce face. Tu ce consultanta faci? Ai ceva proiecte sau cauti?

 

La multi ani tuturor piticilor sarbatoriti zilele astea si multa sanatate bolnaviorilor!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...