Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 47


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu m.am intalnit ieri cu un amic avocat la un restaurant.Si am intarziat mult si tocmai terminase supa.Eu in ideea ca a terminat de mancat ,n.am luat nimic de mancare.El tot insista.Vb ce vb si vad ca ii aduce ditamai platoul cu salata,orez si carne cu sos Moama cum arata.Eu trebuia sa vb cu el fara sa salivez si fara sa ma sa.i numar imbucaturile Rezist eu eroic band apa.Si ..ii aduce ditamai felia de tort-avea lejer 500 gr cred.Am innebunit la fiecare imbucatura a lui.Am baut o cafea cu indulcitor.Apropo.La irish pub mi.a adus cafeaua cu indulcitor fara sa cer!? Bila alba!

Rezultatul-niciun gram pus.Si mi.am intarit caracterul.

Monica ma doare burta de ras,esti mortala :))))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica asa i.am zis eu unei mamici in parc. Se tot lauda ca fata ei a mers de la 10 luni, ca sta in fund de la 5 luni, ca merge in 4 labe de la 8 luni...si cum a mea asa mare si abia acum merge sustinuta?? Si i.am zis ca ea e mult mai dezvoltata intelectual, zice tabla inmultirii de la 6 luni :))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica asa i.am zis eu unei mamici in parc. Se tot lauda ca fata ei a mers de la 10 luni, ca sta in fund de la 5 luni, ca merge in 4 labe de la 8 luni...si cum a mea asa mare si abia acum merge sustinuta?? Si i.am zis ca ea e mult mai dezvoltata intelectual, zice tabla inmultirii de la 6 luni :))

:))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cellena las.o sa pape cat vrea. Incearca sa ii servesti si altfel mancarea, nu stiu cat aveti voi acum...11 luni? Mananca pasat sau bucatele?

Deea ,in general incerc sa nu o oblig daca nu vrea dar ma dispera cand vad ca nu mananca legume cu carnita sau ficatel,stiu ca sunt ft importante pentru dezvoltarea ei( nu ii place broccoli nu ii place spanacul ,singurele legume care cat de cat le mananca sunt ardeii capiati si cartoful dulce cu morcov ) daca incerc sa introduc broccoli sau orice alta leguma care nu ii place nu mai mananca deloc asa ca am renuntat sa ii mai bag alte legume ,oricat de putin as adauga nu stiu cum dar simte imediat

eu i le dau piure la blwnder,bucatele nu vrea se face ca se ineaca sau ca vomita,biscuitii sunt singurii pe care ii rontaie

ce cascaval ii dai Sarei? sa stii ca m-am inspirat si eu dupa blogul tau de retete

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...