Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 47


Recommended Posts

La multi ani David!!

Sanatate micutilor! Gina tu cum mai esti?

Biana eu nu i.as da Sarei nimic pt somn. Chiar daca s.ar trezi de 10 ori. Ei cica sunt programati genetic, ca pana la 2-3 ani majoritatea sa se trezeasca de minim 2-3 ori pe noapte. Nu neaparat de foame, ci sunt mult mai multe cauze: dintisori, viseaza ceva si se sperie, tzitzi de set, de alint, sau pur si simplu sa se asigure ca e cineva langa ei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

salutare de la Cluj!

 

Nu am apucat sa citesc nimic din urma, sper ca toatea lumea e bine. Eu inca despachetez, fac curat si nu stiu pe ce planeta sunt. Trag tare pe ultima suta de metrii ca in week-end sarbatorim ghicocelul si trebuie sa fie cat de cat in ordine in casa.

 

Ne-am obisnuit cu viata la tara si la casa, V merge la gradi de luni, merg cu caruciorul si-l iau la 12, poate saptamana viitoare il las si la pranz sa vedem.

 

Juniorii fac numai prostii, imprastie toata ziua la jucarii si alte cele, Tudor are ziua si cazaura, acum e cu nasul rosu sa dea bine in poze.

 

Va pup si incerc sa citesc macar capitolul asta, daca am pierdut ceva important va rog sa ma trageti de maneca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani David!!

Sanatate micutilor! Gina tu cum mai esti?

Biana eu nu i.as da Sarei nimic pt somn. Chiar daca s.ar trezi de 10 ori. Ei cica sunt programati genetic, ca pana la 2-3 ani majoritatea sa se trezeasca de minim 2-3 ori pe noapte. Nu neaparat de foame, ci sunt mult mai multe cauze: dintisori, viseaza ceva si se sperie, tzitzi de set, de alint, sau pur si simplu sa se asigure ca e cineva langa ei.

Nici eu nu as da nimic de somn. Maria m-a capiat cu trezirile pana acum vreo catev zile, de cand se limiteaza la doar doua. Nici mie nu-mi vine sa cred, ma temeam ca o va tine tot cu o mie de treziri pana cand se va marita [ascuns]

 

Eu sunt mai binisor, multumesc, de cand am inceput antibioticul. Inca ma doare in gat si tusesc foarte tare, de ma p... pe mine la propriu, trebuie sa stau mereu cu protejslip [smulgpar]

Ce poate fi mai rau decat sa-ti fie rau? Sa-i fie rau si copilului, iar tu sa uiti de raul de pe tine si sa faci tot ce poti sa-ti vezi puiul scapat de suferinta.

Se pare ca Mihai a scapat, totusi (sper sa nu ma bucur prea repede [fri] ). Dupa 38.8 ieri dupa amiaza si peste 39 pe la 11 noaptea, cand i-am pus un supozitor, a dormit binisor (a vomat putin pe la 2, dupa ce a baut apa). Astazi nu a mai avut nici febra, a mancat bine si are stare buna. Doamne ajuta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare de la Cluj!

 

Nu am apucat sa citesc nimic din urma, sper ca toatea lumea e bine. Eu inca despachetez, fac curat si nu stiu pe ce planeta sunt. Trag tare pe ultima suta de metrii ca in week-end sarbatorim ghicocelul si trebuie sa fie cat de cat in ordine in casa.

 

Ne-am obisnuit cu viata la tara si la casa, V merge la gradi de luni, merg cu caruciorul si-l iau la 12, poate saptamana viitoare il las si la pranz sa vedem.

 

Juniorii fac numai prostii, imprastie toata ziua la jucarii si alte cele, Tudor are ziua si cazaura, acum e cu nasul rosu sa dea bine in poze.

 

Va pup si incerc sa citesc macar capitolul asta, daca am pierdut ceva important va rog sa ma trageti de maneca.

Greu cu mutatul asta, simti ca toata viata iti e data peste cap. Dupa o vreme, cand toate se aseaza in ordinea fireasca, vine vara si stati numai pe afara, o sa te bucuri cand vezi copiii stand afara toata ziua.

 

Viooo, 81 cm ?! A mea are 75 cm si 8950g. Mica si slaba

Cum adica, mica si slaba? Vrei sa spui: inalta si supla :)

A mea e mica si indesata, ca are 72 cm si 10 kg.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...