Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 47


Recommended Posts

Felicitari Vio.Si a mea are vreo 80 cm deci e f posibil ca Vladut aa aiba 81.Numai ca are 9.300 .Si toata lumea zice ca e voinica deci probabil ca nu li se pare slaba.Nici mie nu mi se pare slaba.Doar la cantar.

Legat de somn eu efectiv nu mai comentez.Dar m.am gandit sa.i dau ceva.Nu.i voi da insa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani David !

 

La multi ani Mihai pentru ieri !

 

Am văzut copii frumoși cu torturi arătoase , ce as mânca si eu !!!

 

Deea , Sara este frumoasa si tare puficioasa , perfecta pentru pupacit ! Bine i-ai raspuns aleaia din parc ,m-ai facut sa zâmbesc !

 

Monic,am păcătuit , imo saptamana am stagnat , sa vedem luni ...

 

Gina , multă sanatate !!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sim stai calma ca e perioda de stagnare Eu tot dupa 4 sapt am avut.o:cu 100 gr slabite.Toate fetele de pe musuroi au avut.o

Didi vroiam sa zic ca dupa 4 sapt de Insanity nu m.au mai durut deloc genunchii!! Si uitasem ca m.au durut! Bine ca nu am abandonat!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc , Maddutz. Cu siguranta o deranjeaza SI dintii, mai ales ca ea nu are momentan decat 4, e doar inceputul eruptiilor dentare.

Ma bucur Gina ca sunteti bine. Mihai e un puternic.

Ce bine ca si a revenit Maria cu somnul! Ce mult conteaza odihna! Eu n am prea gustat o de muuulta vreme si ma gandeam ca lipsa ei de somn este legata de lipsa mea de somn din timpul sarcinii cand deseori ma intalneam cu Maddutz SI Julia... plus acea nervozitate a picioarelor care se pare ca i am transmis o. Trece vremea si o sa SI revina ea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bi_ana, eu am cam scapat de insomnii. dorm bine noaptea, mai ales cand sunt lasata! tare dor mi-e, insa, de somnicul din timpul zilei care, pe vremuri, il savuram. si acum as vrea sa-l am dar, indiferent de gradul de oboseala, nu mai pot dormi in timpul zilei. foarte rar am privilegiul acesta.

sindromul picioarelor nelinistite mi-a disparut dupa ce am nascut. mi-e teama, in schimb, ca ar putea reapare. si mama il are si, se pare ca, se mosteneste [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc , Maddutz. Cu siguranta o deranjeaza SI dintii, mai ales ca ea nu are momentan decat 4, e doar inceputul eruptiilor dentare.

Ma bucur Gina ca sunteti bine. Mihai e un puternic.

Ce bine ca si a revenit Maria cu somnul! Ce mult conteaza odihna! Eu n am prea gustat o de muuulta vreme si ma gandeam ca lipsa ei de somn este legata de lipsa mea de somn din timpul sarcinii cand deseori ma intalneam cu Maddutz SI Julia... plus acea nervozitate a picioarelor care se pare ca i am transmis o. Trece vremea si o sa SI revina ea

Pana la urma nu a scapat, are rosu in gat. Cu chiu cu vai am reusit sa ma uit si e rosu tot, asa ca am inceput cu zinnat, nu avea rost sa-l astept sa se agraveze, pentru ca nu e ceva ce trece de la sine, plus ca el face frisoane la febra mare.

 

Legat de odihna si de somn............ si eu astept de muuuulta vreme sa isi mai regleze si ea somnul asta [alcool]

Probabil s-au mai linistit dintisorii o vreme, m-am uitat azi si are 4 jos si 6 sus (tare colotoasa :)))

Voia ceva de la Mihai la un moment dat si, pentru ca nu a primit, a inceput sa urle cu gura pana la urechi. Eu, in loc sa o impac, am profitat sa ii studiez dantura, ca altfel nu sta deloc [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pt ca sunt la ora artistica, Meey mi-am adus aminte de întrebarea ta:eu îi cânt pe repeat "în căsuța din pădure", "iepuraș coconaş" si "bate vântul frunzele" :D

Mama, cea mai cumplita parte a povestii cu rosu in gat a fost ca nu i-am mai putut canta Mariei, mai ales la culcare, parca eram o oaie inchisa intr-un butoi si aruncata in fantana, asa sunete primitive scoteam [ascuns]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...