Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 47


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani sărbătoriților !

 

Si eu am sindromul picioarelor neliniștite , mama are , este enervant rau , mereu le legan , noaptea este enervant :(

 

Maddutz , noi avem lego exact la fel ca cel din imaginea ta . Eu construiesc , mai adaugă si Andrei cate o piesa apoi el dezmembrează , adică eu il fac el il strica , asa ne jucam :))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maddutz, noi avem Lego duplo, să știi că îi place lui Andrei. Bocăneşte cu piesele, le scoate și pune în cutie, dezasamblează ce îi fac eu și apoi încearcă să facă și el (fără succes deocamdată). E unu dintre cele mai utilizate jucării.

aha!

sim, si la noi este cam la fel! eu am o testoasa cu 15 cuburi de construit. eu construiesc, ea strica. acum incearca si ea sa le puna  dar ca si andrei de poca, nu reuseste inca...

http://broscutaroz.allshops.ro/produs/11313435/Testoasa+Cu+15+Cuburi+Clemmy.html

celenna, si eu am o galetusa cu capac, prin care se introduc formele. vrea sa le introduca, dar nu prea reuseste...

http://www.emag.ro/fisher-price-galetusa-cu-forme-geometrice-fis-mtk7167/pd/EBMDW0BBM/

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lego duplo nu avem . Eu cred ca momentan e prea mica , dar are sora sa o multime de lego friends pe care si le pazeste ca ii ia piese so fuge cu ele; de jucat, nici vorba. In schimb mi se pare fff bun pt mai tarziu. Lego si puzzle erau preferatele B.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lego duplo nu avem . Eu cred ca momentan e prea mica , dar are sora sa o multime de lego friends pe care si le pazeste ca ii ia piese so fuge cu ele; de jucat, nici vorba. In schimb mi se pare fff bun pt mai tarziu. Lego si puzzle erau preferatele B.

Nu sunt prea mici piesele? Eu i-am ascuns Ana Mariei lego mic, sa nu inghita Andrei vreo piesa [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uffff....te urasc sincer, sincer! [soricel]

eu m-am stabilizat la 79, de cand cu mama!   [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

Chiar asa de bine gateste mama? [biz]

Macar spune-i tu ce sa gateasca (spanac, stevie, salata samd :))))

Lasa, ca o sa te enervezi intr-o zi si o sa gasesti dieta potrivita pentru tine. Parca vad ca treci fluierand pe langa cele 77.7 ale mele [ascuns]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...