Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 47


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna....

Am avut o noapte mai mult alba.... de la 1.39 la 4.22 Nadia nu a dormit. Si adormise cu greu la 23.40. Am incercat in toate felurile, cum o puneam jos maraia si se ridica in fund, plangea, o luam in brate, ma plimbam prin casa, punea capul pe umarul meu si eu credeam (speram) ca gata, adoarme, cand dintr-o data sarea si imi arata cu degetul te miri ce, mie imi picau ochii pe jos de somn....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună dimineața

La mulți ani Andreiutz de Poca!

Vladut nu prea mănâncă la micul dejun, nu știu ce sa ii mai dau :(

Nadia e mare fan paine prajita. Daca simte ceva pe ea o scoate din gura. Vrea doar paine. Azi am incercat a treia oara mar ras cu biscuiti, esec total. Doar s-a spalat pe maini si pe fata. Si si-a bagat in poala si pe la spate, ca era in scaunel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata ,

 

La multi ani Bruce ! Sa traiesti fericit !!!

 

Meey , ia o partiluta de antialergic ( ce iti recomanda tie ) daca persista asa tare mancarimea ... Te pup sa treaca !

 

Noi mergem azi la consilieri cum sa faci copilul sa doarma singur si linistit ...

Apoi sa ii Luam sange pentru analize generale :(((((

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor. Eu nu prea am apucat sa mai intru de foarte mult timp, dar astazi, in timp ce ma plimbam cu Matei prin parc, ma gandeam ca in urma cu un an aveam o burtica mare si citeam in fiecare dimineata sa vad daca a mai nascut vreuna dintre noi si asteptam cu nerabdare fiecare poveste in parte. Si uite asa mi s-a facut dor si am zis ca stazi imi fac timp sa intru putin sa vad ce se mai intampla cu voi si cu piticii odiseei noastre.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...