Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 47


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bine ca eu nu mai am loc in dulapuri(am bucatarie mica) si am si putine dulapuri.Doar 1 perete de corpuri mici suspendate

Ce dimensiuni are bucataria?

Si a mea mi se pare mica (putin peste 12 mp), dar asa a iesit. Am insa masa pe mijloc si am multe dulapuri, cel putin asa spune lumea, ca noua tot putine ni se par :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am din asta, il vand daca va intereseaza la cat l-am luat, adica 88 ron (e f ok da nu prea il folosesc) http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00MM7EB3G?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o02_s00

uite aici cum functioneaza ceva similar

 

si daca vreti mai multe retete aici gasiti http://www.inspiralized.com/recipes/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce dimensiuni are bucataria?Si a mea mi se pare mica (putin peste 12 mp), dar asa a iesit. Am insa masa pe mijloc si am multe dulapuri, cel putin asa spune lumea, ca noua tot putine ni se par :))

Bucataria mea e la fel de mica-12.6 mp .Mie mi se pare ingramadita pt 4 persoane.Si n.am masa pe mijloc ca aia liosea.Am masa pe o parte sub peretele de corpuri suspendate.

Poca nu mai am unde sa fac corpuri fiindca am bucatarie deschisa iar pe o parte am si usa care da pe terasa.

Eu am mai dat cadouri chestii de bucatarie pe care le.am primit si nu ne sunt utile sau pe care le.am cumparat si nu ne plac.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah si cand am musafiri vin dupa mine in bucatarie-dezavantajul bucatariei deschise(mai tineti minte amicul care mi.a gasit niste biscuiti "pititi").Si unii imi citesc"to do listul" sau lista de cumparaturi.Si ma intreaba de ele Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, dacă e deschisă și mai ai și ușa pe alt perete se pierde mult spațiu.

Didi, din ăla am luat eu, altă marcă, dar același design. Dar vreau din celălalt că ăsta mic te limitează la legume/fructe care încap în con. La celălalt cred că poți spirala și varză dacă vrei :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata petrecerea! A iesit neasteptat de bine. Sara a fost asa cuminte si sociabila...a stat la toata lumea in brate, a ras cu toti, a dansat. I.am taiat si un varf de mot si a ales si de pe tava un piepten, oglinda si bani. Deci o fac pitzi de pitzi. :)).

I.a adus nasa 2 sacose mari de hainute si pt acum si mai mari...iar eu i.am luat masinuta. E super incantata de ea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună dimineața

Bravo Sara pt petrecere, bine ca v-ați distrat :)

Eu mi-am cumpărat ieri o sacoșa mare de verdeturi (salata, ștevie, spanac, loboda, urzici) si, apoi, am stat toată ziua sa le spăl si sa le curăț. Si, în final, m-am ales cu o mână de mâncare :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...