Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 47


Recommended Posts

Easy, nu ți se apleacă de la atâta cioco? :)))

Mi-ai adus aminte de mine într-o delegație, am zis că nu am chef să cobor singură la restaurant (eram singură în delegație) și mi-am luat ceva cioco în camera de hotel. Și ce foame mi s-a făcut către miezul nopții, și ce greață de la atâta dulce :))) O perioadă bună de timp nu mi-a mai trebuit dulce :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si la noi merge cu entertainement aerosolii.Tv pe Babyvtv sau o distreaza ta.su.Amandoi sunt fani siropuri

Ana dimineata mananca ce mancam noi:oua,omleta,tartine cu orice,cerealele mele etc.E f pofticioasa si cere de la noi.Fructe inainte de masa de pranz sau dupa trezire.

Meey imi pare rau ca aveti pb cu dintii.Off ! Legat de Andrei tb vb cu un stomatolog.Ortodontul face altceva dintilor care exista.Dinti multi la amandoi va doresc! Pe net ce scrie despre intarzierea dintilor?

Eu am multa treaba ca sunt singura cu copiii.A trebuit sa ies cu ei azi ca am avut treaba multa in oras .Ne pregatim de party.Sotu se externeaza maine si e ok. Doar ca probabil o sa mai stea cu mana bandajata

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

parca vad ca initiezi o noua moda de diete: dieta cu ciocolata! [:-)))]

mama, ce te urasc! [soricel]

Si eu m-am gandit: oare cate femei o sa fericeasca Easy cu noua dieta cu cioco? :))))

 

Easy, nu ți se apleacă de la atâta cioco? :)))

Mi-ai adus aminte de mine într-o delegație, am zis că nu am chef să cobor singură la restaurant (eram singură în delegație) și mi-am luat ceva cioco în camera de hotel. Și ce foame mi s-a făcut către miezul nopții, și ce greață de la atâta dulce :))) O perioadă bună de timp nu mi-a mai trebuit dulce :)))

Eu as muri de foame cu dieta asta, ca nu ma omor cu ciocolata.

 

Am stabilit menul pt party.Voi face eu tortul probabil vineri sau chiar joi.Tb sa fac si curatenie de primavara.Mi s.a pus pata sa le fac pe toate sapt asta:sters geamuri,spalat perdele,curat curte.

Tu chiar vrei sa fii superwoman [fri]

Nu gasesti pe nimeni sa te ajute, macar la curatenie? Mama, sau vreo tanti? Sau esti si tu la fel ca mine: nimeni nu face treaba mai bine decat o fac eu [alcool]

Care e meniul?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meey imi pare rau ca aveti pb cu dintii.Off ! Legat de Andrei tb vb cu un stomatolog.Ortodontul face altceva dintilor care exista.Dinti multi la amandoi va doresc! Pe net ce scrie despre intarzierea dintilor?

pe net scrie muulte, m-am lasat de citit scrie numai prostii( sau mai bine zis tot ceea ce nu vreau sa aud) [masc]

Eu am multa treaba ca sunt singura cu copiii.A trebuit sa ies cu ei azi ca am avut treaba multa in oras .Ne pregatim de party.Sotu se externeaza maine si e ok. Doar ca probabil o sa mai stea cu mana bandajata

Monica mai menajeazate si tu [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata

 

am strigat de dimineata la socra, ma suna ca ia luat febra la baiat si are 38.5 in fundulet si ca ia pregatit seringa cu nurofen

ma auzit seful din biroul lui asa de tare am urlat la telefon

femeia asta cand intelege ca trebuie sa lase corpul sa lupte???

turbez de nervi [sm] [sm] [sm]

 

am sunat pediatra, m-am invoit o ora si la 9 ma dus sa-i vada gatul si urechile

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...