Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 47


Recommended Posts

Felicitari Maddutz si Gina!

Eu am 69.8! Nu ma urati! Fac eforturi maaari si mai am pana la 65! Si sambata am petrecere! Sa vedem cum scap.Voi manca dar voi face program dublu de Insanity duminica cand ar trebui sa iau pauza!

offf...monic, nu te urasc! (ma rog, in secret, un pic [:-)))] ) iti tin pumnii sa iti atingi targetul propus [pk]  ma bate si pe mine un gand cu 60 kg! [fri] dar mi-e sa nu fiu prea optimista...voi vedea!

a incercat cineva masajul? mi-e teama sa nu se lase pielea si ar prinde bine masajul...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gina menu turta:legume crispy la cuptor,piept crisy la cuptor,oua umplute,chec aperitiv,salata vinete,frigarui,prajitura regala,bomboane raffaello si tort cioco 3 culori facut de mine! Vreau sa fac frigaruile mai devreme si sa le incalzesc doar! Dar sa vedem ce timp o sa am .Voi incepe sa fac de maine blatul si foile de praji.

Tortul vroiam sa.l comand dar costa fff mult cu martipan si figurine,putine cofetarii fac figurine,au povestit fetele ca au luat tzepe si m.am decis sa fac eu!

Suna bine meniul, dar o sa ai ceva de munca [biz]

Am gugalit dupa prajitura regala, ca suna..... regal :))) Ca sa vad ca e o prajitura cu foi si crema de vanilie. Si prajitura asta o poti face din timp, abia se inmoaie foile bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

offf...monic, nu te urasc! (ma rog, in secret, un pic [:-)))] ) iti tin pumnii sa iti atingi targetul propus [pk]  ma bate si pe mine un gand cu 60 kg! [fri] dar mi-e sa nu fiu prea optimista...voi vedea!

a incercat cineva masajul? mi-e teama sa nu se lase pielea si ar prinde bine masajul...

E o vorba: daca nu iti doresti, nu vei avea (legat de gandul tau). Sau ca trebuie sa ne stabilim targeturi cat mai ridicate, astfel ne mobilizam sa le atingem. La mine functioneaza :)

 

Masaj eu am facut cu aparatul cu vacuum, dar am intrerupt acum vreo doua saptamani si parca mi-am legat mainile, ca nu mai reusesc sa il reiau, desi am aparatul vesnic in priza, langa pat [smulgpar]  Problema e cu Maria, ca nu prea ma lasa.

Sa stii ca se simte ca am facut. Masajul + 1001/1002 mi-au imbunatatit tonusul muschilor abdominali. Nu am eu burta plata, dar ceva tonus exista.

 

As vrea si masaj profesionist, facut de un maseur (asta asa, pentru relaxare), dar sunt cam departe

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...