Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 47


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

             Va multumim cu intarziere pt urari! Timpul alearga, nu mai apuc sa fac mai nimic, doar dupa Nadia stau. Si face niste crize dc nu o las unde vrea.... Ai vostri fac? Zice nei nei sau na na na si ma bate. E mai vocala  de vreo 3 zile.

 

             Meey, ce papa buna faci azi, vorba Ginei, vin si eu. De unde ai leustean? Ca mie imi place.    

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hmmm atunci o sa fac un efort si-l comand, orice pentru puiul meu

 

Cat e in tara? Daca crezi ca poti iesi mai ieftin daca il iei de aici, te pot ajuta. Nu stiu insa cat va fi transportul, ca ala e mai scump.

Pot sa vin si eu sa mananc cu piciu' tau? [clo]

 

Si eu [:)]

ia uitati la ce balesc eu de dimineata, tort cu mascarpone, cioco si portocale [olala] [olala] [olala]http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gifIMG_0838.JPG

Da-i din mancarea lui Andrei Ginei si iti face ea tort in schimb [:-)))]

 

           . Si face niste crize dc nu o las unde vrea.... Ai vostri fac? Zice nei nei sau na na na si ma bate. E mai vocala  de vreo 3 zile.

Si Andrei se cearta si se imbatoseaza cand nu ii convine ceva. Scoate niste sunete gen "bucbucbuc" [:-)))] [:-)))] [:-)))] cu o fata serioasa [:-)))] [:-)))] [:-)))]

 

Monic@, spoooooooor la treaba! Nu stiu de unde ai atata energie!

Nici eu nu stiu, am obosit doar citind lista [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cat e in tara? Daca crezi ca poti iesi mai ieftin daca il iei de aici, te pot ajuta. Nu stiu insa cat va fi transportul, ca ala e mai scump.

multumesc mult dar nu cred ca ies mai ieftin

 

Si eu [:)]

Da-i din mancarea lui Andrei Ginei si iti face ea tort in schimb [:-)))]

 

hei Gina ce zici?

Si Andrei se cearta si se imbatoseaza cand nu ii convine ceva. Scoate niste sunete gen "bucbucbuc" [:-)))] [:-)))] [:-)))] cu o fata serioasa [:-)))] [:-)))] [:-)))]

al meu doar pune botul

 

Nici eu nu stiu, am obosit doar citind lista [fri]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...