Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Laptop - TV Smart - WiFi, cum?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 27
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

viv, in meniul televizorului gasesti manualul de utilizare (daca nu l-ai gasit in cutia tv-ului, adica pe suport hartie).

in general nu e complicat, meniul/comenzile sunt intuitive, chiar daca cineva nu se pricepe prea mult la tehnica moderna, te descurci cat de cat cu setarile si comenzile.

ce marca/model e tv-ul tau ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la tv-ul meu (LG) stiu ca pentru stabilirea comunicatiei intre tv si smartphone, a fost nevoie ca din meniul televizorului sa adaugam device-ul pentru a stabili legatura; l-a gasit/identificat foarte usor.

in felul acesta a reusit sotul sa puna pe tv poze si filmulete din SP. la fel ar trebui sa se intample si cu laptopul, sa pui tv-ul sa-l adauge ca device, pentru a avea o cale de comunicare (scuzati limbajul atehnic, la calculatoare si IT sunt pe langa)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la tv-ul meu (LG) stiu ca pentru stabilirea comunicatiei intre tv si smartphone, a fost nevoie ca din meniul televizorului sa adaugam device-ul pentru a stabili legatura; l-a gasit/identificat foarte usor.

in felul acesta a reusit sotul sa puna pe tv poze si filmulete din SP. la fel ar trebui sa se intample si cu laptopul, sa pui tv-ul sa-l adauge ca device, pentru a avea o cale de comunicare (scuzati limbajul atehnic, la calculatoare si IT sunt pe langa)

Ati adaugat device-ul prin wifi sau prin bluetooth?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...