Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (853)


Recommended Posts

Kykyss , mi -a fost teamă să nu se repete dar dorinta asta e așa mare incat nu mai contează . sper doar ca o să rămân iar gravidă și o să fie bine de data asta . cum zicea medicul ,am găsit problema ,urmez tratament și așteptam. .

Nu e usor mereu vor fii temeri si ganduri ptr ca trecutul nu se poate sterge dar trebuie avut incredere..D zeu e mare si iubitor . 

Te pup si daca nu vine fa un test dimineata :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Țin pumnii ! Eu sunt.putin ingrijorata cu sotul am.fost la hematolog ca tot are leucocite și neutrofile mici de ani.. Luni il interneaza sa ii faca o punctie sa ia din maduva proba ...da vada daca nu e problema acolo La consult mrdicul a simtit si ganglioni in zona axilei .. Sunt tare speriata sper să nu fie nimic grav

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor! Sunt noua aici si astazi am descoperit forumul vostru :) Am vazut in povestile de aici franturi din povestea mea si m-am hotarat sa imi fac cont. Am ramas gravida in august-sept. anul trecut inca din prima incercare, insa la aproape 2 luni dupa, am pierdut sarcina. A fost un moment groaznic pentru mine si pentru noi, in urma caruia nu pot spune ca sunt chiar complet refacuta. De atunci tot incercam si uite ca se face imediat anul, iar minunea asteptata intarzie sa apara. Acum sunt in a doua luna de stimulare ovariana cu Clostibegyt, Ovitrelle si Utrogestan. E ziua 10, iar luni voi merge pentru monitorizare si cel mai probabil si pentru injectia cu Ovitrelle. E greu sa fii aspiranta si e greu sa astepti atata timp fara sa mai vezi luminita de la capatul tunelului! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...