Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (853)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hope ,sper să nu fie ovulația inca. Să mai aștepte umpic .

Eu sunt ziua 15  si astept sa treaca inca vreo saptamana sa fac un test :))) ar trebii peste 10zile sa mi vina avand in vedere ca am luat duphastonul foarte devreme luna asta ...

Voi fetele ce faceti ? Eu sunt zombi de doua nopti nu dorm bine .alaltaseara la 5 dimi am adormit ,azi noapte la 2 ma chinuiam sa dorm .ufff nu stiu ce se intampla .ganduri nu am asa mari incat sa nu dorm :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

Noi am prestat ieri si azi...si zilele următoare  :)

 

Nu mai am asa mari dureri..ieri mi.am facut si un test de ovulație ..mai mult de curiozitate. ..pozitiv bineînțeles. .la ce dureri am avut. .si in timpul actului. ..nu stiu dar eram inflamata înăuntru. .probabil ovarele...Sunt in ziua 16 ..Doamne ajuta sa avem noroc. ..toate :)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am observat ca în periioada ovulației mai nou când am contact sexual am și sângerare ..medicul zice ca n are nimic da tot mi se pare ciudat .fara dureri sau alte simptome 

 

Ciudat, dar am auzit de cazuri asemanatoare... 

Spor la bebelit, fetelor. [pk] 

Eu sunt ziua 4 cm si ma inteapa de ieri ovarul drept :((...ma inteapa mereu cam prin ziua 4 dar parca luna asta doare mai tare ...o sa-mi iau azi un test de ovultie...poate iar e timpurie ovulatia  [smulgpar]

 

Zi frumoasa. Va puuup

 

Uau, dar ai mai avut ovulatie chiar asa de timpurie? Mi se pare cam prea devreme. Cand cresc foliculii tai?

Hope ,sper să nu fie ovulația inca. Să mai aștepte umpic .

Eu sunt ziua 15  si astept sa treaca inca vreo saptamana sa fac un test :))) ar trebii peste 10zile sa mi vina avand in vedere ca am luat duphastonul foarte devreme luna asta ...

Voi fetele ce faceti ? Eu sunt zombi de doua nopti nu dorm bine .alaltaseara la 5 dimi am adormit ,azi noapte la 2 ma chinuiam sa dorm .ufff nu stiu ce se intampla .ganduri nu am asa mari incat sa nu dorm :))

 

Eu sunt in ziua 17. Ai avut ovulatia mai devreme, asa-i? Ca altfel nu stiu cum ar putea sa iti vina peste 10 zile sau sa apara pe test..  [:)] Cat despre somn, eu sunt mega ciudata. Luna trecuta am avut o saptamana in care ma trezeam la 5 degeaba  [:-)))] Acum imi vine sa dorm non stop:azi nu mi-am pus alarma si m-am trezit la 12 si 20.. 

Buna,

Noi am prestat ieri si azi...si zilele următoare  :)

 

Nu mai am asa mari dureri..ieri mi.am facut si un test de ovulație ..mai mult de curiozitate. ..pozitiv bineînțeles. .la ce dureri am avut. .si in timpul actului. ..nu stiu dar eram inflamata înăuntru. .probabil ovarele...Sunt in ziua 16 ..Doamne ajuta sa avem noroc. ..toate :)

Si noi am prestat la greu  [pk] Eu am avut ieri dimineata durerile alea mari, dar au durat 2 ore si s-au potolit. Aseara, in schimb, am avut cateva intepaturi undeva mai jos de buric. Parca nu se opreau!! Acum sunt bine, incepe perioada cu mersul la baie din 5 in 5 minute...  [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana, cat am fost sub Letrozole (adica 4 luni) nu mi-am mai gasit ovulatia in z10-12 ca de obicei, ci in z5-6....nah! fa ceva daca poti :)) (avand in vedere ca la mine cm dureaza 7 zile)...Dupa ce am oprit Letrozole urmatoarea luna tot asa timpurie a fost ovulatia..abia din luna a doua am gasit-o iar in z10-12 dar parca testele de ovulatie nu mai erau atat de clar pozitive ca altadata. Adica erau doua linii in z10-12 apoi decat una...dar in alea 2-3 zile de "pozitiv", a doua linie nu era mai rosie decat prima....Si de aici mii de intrebari daca intr-adevar e in z10-12 sau nu?!!?.. [alcool] [alcool] [bang] [bang]

O sa-mi fac azi un test sa vad ce zice...

 

Spor la bebeliiiit!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bine v-am regasit fetelor.revin si eu cu n intrebari.

ultimele 2 luni am avut cm de 30 zile,luna trecuta a inceput pe 12...nu am facut teste de ovulatie  dar banuiesc ca am avut pe 25-26 cand am si prestat.Avand in vedere ca sunt  15 zile de la contactul cu pricina ar trebui sa se vada pe test?am luat azi un  test barza obisnuit ca nu am gasit din acela ultrasensibil,am vazut o liniuta amarata si l-am lasat balta...dupa vreo 1 h am revenit la el si cand sa il arunc parca se vedea si a doua liniuta ffff stearsa caci in poze mi-a fost imposibil sa o prind)))))era spre roz dar fffff vaga dupa cum am zis,sa fie linia de uscare????

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...