Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (853)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Doamnee ajuta-ne pe.toate să devenim.mămici ca tare bune om fii și îi vom.iubi.mai mult ca viata... :( Madalyna ,daca cumva mergi la.medic.si.vei face si.monitorizare o.sa aflii daca ovulezi. Ptr asta nu iti face probleme daca nu ovulezi normal ca exista tratament de stimulare .cel mai.usor se da clostylbegyt Eu am ramas din prima tura gravida ,luna a treia. Se face cam.3 luni tratament dupaia pauza obligatoriu si se reincepe ...o.sa.fie.bine. Daca am.ramas o data nu vad de ce n ar venii si a doua oara !!! Sa avem speranta :*:*:* Diana ,doamne da sa fie cum.simti Sa fie un bebe sau doi acolo la tine. E drept ca fiecare simte diferit si difera de la femeie la femeie deci te poti increde in simturile tale . Saptamana viitoare sigur vom.avea.și vești bune 

Va pup .maine este ziua sotului si n am sa intru des dar ne auzim spre seara sau duminica :)

 

La multi ani sotului!! :) Eu o sa aflu sigur undeva pe marti saptamana cealalta abia.. Mi-as fi dorit sa aflu vineri, de ziua mea, dar mai astept, ca nu am de-ales..

Mersi Diana. .. interesant..ireal mai degrabă :) 

Eu sunt balonata tare...si maine am o nunta..am nevoie de o rochie larga...altfel lumea sigur ma va intreba daca am bebe :))))

O seara frumoasa. 

Asa si eu.. Nu pot sa stau pe burta deloc.. Distractie placuta la  nunta...

 

Fetelor, eu am avut o noapte horror. M-a apucat o migrena ingrozitoare aseara, asa pe jumatate de cap (nu e prima data si e fff nasol). Am reusit sa adorm si am zis ca poate imi trece. Prima trezire a fost pe la 12, cand deja ma apucase tare.. Am reusit sa mai atipesc putin, dar la 3 nu mai puteam de durere... S-a trezit si sotul, nu stia ce sa imi faca, iar eu plangeam de durere. Mi-a facut un ceai de tei, degeaba, m-a apucat cu greata dupa ce l-am baut... Intre timp s-a facut 5! In cele din urma, m-a convins sa iau o pastila, desi eu nu voiam ca sunt in partea a doua a lunii. Mi-a trecut imediat dupa Quarelin (sper sa nu fi facut vreo prostie, dar inebuneam)... In schimb, mi-a fost o greata de am crezut ca mi se intoarce stomacul pe dos. Pe la 6, desi ma lasase durerea de cap, m-am trezit ca muream de foame si am mancat o banana :))  M-am pus iar sa dorm si apoi m-am trezit si am mancat calumea ca eram lesinata.  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oo imi pare rau Diana.

Exact la fel am fost eu..doar ca pe la 3 dupa ce am luat un nurofen forte am reușit să adorm..acum sunt în drum spre nunta. Am o greata ...ooofff... 

O zi frumoasă. Pupici

:) Se pare ca ne-am adunat bine aici, toate patim la fel.  [flo2]  Eu azi am fost ok, insa sunt ffff balonata. Acum vrem sa plecam sa ne intalnim cu niste prieteni, iar eu nu suport pantalonii cu nasturele inchis!! Partea proasta e ca se si vede si va trebui sa il inchid si sa suport cumva, dar pe cat de lipita de spate am burta de obicei, acum e direct proportionala cu fundul (Care nu e asa mic)... Ma simt de parca am inghitit o minge. [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

:) Se pare ca ne-am adunat bine aici, toate patim la fel. [flo2] Eu azi am fost ok, insa sunt ffff balonata. Acum vrem sa plecam sa ne intalnim cu niste prieteni, iar eu nu suport pantalonii cu nasturele inchis!! Partea proasta e ca se si vede si va trebui sa il inchid si sa suport cumva, dar pe cat de lipita de spate am burta de obicei, acum e direct proportionala cu fundul (Care nu e asa mic)... Ma simt de parca am inghitit o minge. [batcap]

 

:))) 

Eu sunt mai ok ...va pup.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele sPer să fie de bun augur semnele voastre și să vină cu rezultatul mult dorit însă nu aș vrea să va iluzionați așa tare și p urma să fiți dezamăgite ....chestia cu mâncatul noaptea ,balonatul și oboseală nu înseamnă neapărat semne de sarcină mai ales așa devreme ...embrionul poate deabia s a implantat sau încă nu ..nu apar semnele sarcinii așa devreme ..mintea și dorinta poate induce simptome false . am patito si eu sa ma simt gravidă și să nu fiu. La fel balonări ,stări de greață ,amețeli și până la urma era de la colon ... Cand am ramas nu am avut niciun simptom ..culmea :)))) eu  mă rog să fie asa cum ziceti să aveți feeling bun :) pupici duminică frumoasă 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...