Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (853)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Roxy ,nu stiu dacă titlul e cel mai potrivit pentru ca multe dintre noi nu au fost niciodată mămici ..faptul ca a existat o sarcină nu ne -a făcut mamici ,din păcate .. Să fi din nou mămică implică să ai deja un copil :)

Oricum ,multumim pentru initiativa dar eu as prefera sa raman aici pe grup. Nu as vrea sa ma lungesc și pe fb ..va susțin decizia oricare ar fi ea :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxy ,nu stiu dacă titlul e cel mai potrivit pentru ca multe dintre noi nu au fost niciodată mămici ..faptul ca a existat o sarcină nu ne -a făcut mamici ,din păcate .. Să fi din nou mămică implică să ai deja un copil :)

Oricum ,multumim pentru initiativa dar eu as prefera sa raman aici pe grup. Nu as vrea sa ma lungesc și pe fb ..va susțin decizia oricare ar fi ea :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Roxy ,baftă fetiței în noul an ! Este foarte drăgută ! Feteleee care incepe cu vesti bune ?? E saptamana decisiva ptr noi .care câte zile mai aveți până ciclu ?? Eu sunt ziua 19 ,mai am 6-7zile. Ziceam cq luna asta vine mai repede decat de obicei (31-33) [flo2] pupiiicii

 

Eh, eu sunt in ziua 21. Mai am cam 9 zile de asteptat.. Tu esti prima cu vestile.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxy, bafta fetitei!!

Eu sunt z7..de acum incepe perioada "fierbinte" ..eu sunt la polul opus voua...vestile de la mine vin cel mai tarziu :))

 

Sper sa fie o luna buna pentru toate. Va tin pumnii fetelor [flo2]

Lasa, ca ne prinzi din urma imediat!! :P 

 

Fetelor, la mine e a 4a zi la rand de cand sunt balonata non-stop. Chit ca mananc, chit ca am stomacul gol, tot balonata sunt, cred ca o sa va pun o poza sa va amuzati si voi de mine. Asta e o luna in care am niste sperante pe care am crezut ca nu o sa le recuperez curand. Astept tare nerabdatoare sa se duca saptamana asta...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[sad]  [sad]  [sad]  [sad]  ...este groaznic....nu ma mai incap pantalonii la burta.....saptamana trecuta luni i-am avut pe mine si nu am avut probleme....intr- o saptamana cred ca am pus cateva kg bune..mi-e frica sa ma pun pe camtar...m-am si visat aseara...aveam 90 kg...eram imensa...la 1.55 ai mei.... [sad]  [sad]

 

Of sper sa termin cat mai repede cu tratamentele astea ...am oroare.... [offt]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...