Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (853)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Wooow Diana..nu stiu cum ai burta in mod normal dar acum chiar ca e balon :))

Si eu cat am facut tratament am avut burta balonata (din a doua luna a inceput) iar blugii plesneau pe pulpe,  dar nu eram chiar asa ca tine :)))..Eu iti doresc sa fie cu ochi, ai sanse mari.

 

Pupici!! 

:)) De obicei nu am burta deloc. O sa incerc sa caut o poza normala sa va arat - poate una de la nunta, ca era sirena rochia si se vede mai bine lipsa burtii... Si nu am probleme cu greutatea, adica nu am avut nicio modificare pe durata tratamentului. E pur si simplu ca si cum as baga aer pe undeva  [:-)))]  Aaa, si sa va zic. Zici ca sunt GHita  [batcap]

 

Sa speram ca merge acum...nu va speriați. .stau si intr.o poziție favorabila ;)))

 

 

Nu ...se pare ca nu...maine de la birou încerc iar...am o stare f naspa..ma doare tare stomacul..imi vine sa vars...sper sa nu am vreun virus..ca in anturaj cam au fost câțiva bolnavi...enterocolita ; (((

Ai dat si sa adaugi poza incarcata la mesaj? Eu era sa ratez pasul asta... 

Cat despre greata asta, poate ca nu e semn rau!!  [il]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxy, nu l-ai facut secret? Eu una nu as vrea sa vada lumea ce scriem acolo. Iar daca e secret, nu putem intra decat daca ne adaugi tu.

DIN CATE STIU EU ESTE UN GRUP INCHIS DUPA CUM VAD NU PREA SUNTETI DE ACORD CU ACEST GRUP VA RESPECT DECIZIILE SI NU ESTE NICI O PROBLEMA PUTEM FOARTE BN SA VB INCONTINUARE AICI

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da ,Diana intradevar se vede ca ești foarte balonata și sper SSă fie semn bun :)

Eu cred ca am ratat luna

Sunt ziua 20,am intepaturi pe stanga și am observat o secreție ușor maronie la toaletă ..cât un bob mic. Posibil să apăra spottingul tipic dupastonului:) 

Deci ,astept pe rozi cred ufff :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata,

 

Mie mi-a fost groaznic de rau azi noapte...de la stomac...am ajuns la durerile inainte de cm...cu spate...burta pe jos...groaznic....am si visat ca am vomitat...pt ca numai la asta ma gandeam...sa dau afara ca altfel nu imi revin...insa de dimi m-am trezit un pic mai bine...tot ma doare burta si sunt balonas...cred ca este foarte posibil sa-mi vina ... :(( [:-)))]  [fri]

 

Am atasat poza de aseara ...stateam in fund....sper sa se inteleaga ceva... [batcap]

 

O zi buna sa aveti! [:)]

 

Diana esti o draguta! Si cu burtica si fara :) [flo2]

 

Bafta tuturor! [bib]

post-135484-0-06675900-1442298847_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele,  imi pare rau Elelena..nu dispera te rog..o sa vina bebe cand vrea el..fi optimista.Nu am mai intrat zilele astea ca am avut o nunta in care m am implicat cu pregatirile. Dar am citit ce ati scris pana acum asa..sa fiu cat de cat la zi cu tema. Eu am intrat la prestari am zis sa o luam din vreme..nu de alta dar cu ovulatia asta nu mai stii cum s o dai. Aveam ov.in a 16 a zi luna trecuta am avut o in a 11 a zi de cm..eu avand cm de 30..31 zile. App..m a tinut menstra 4 zile inloc de 2...nu stiu de ce..Merg sa imi iau testere si acidfolic ca nu mai am. Va pup si Doamne ajuta pe fiecare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...