Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (853)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata

 

eu sunt in ziua 25, 9 dpo (cred).

Balonata sunt si eu, chiar extrem as zice si mai am si o aciditate gastrica de imi vine sa bat pe cineva... grasa nu mai sunt ca am slabit 8 kg, de la 72 la 64 la cei 164cm ai mei. E ok dar parca as mai da jos vreo 4...

 

Carin, am vazut ca ai facut 3 FIV-uri in Timisoara, la ce medic esti? Ti-as recomanda sa incerci la Szeged, au mai multe sanse de reusita, plus ca, din cate stiu, se plateste pe etape, adica nu platesti toata procedura dintr-o data, daca undeva pe parcurs ceva nu merge ok, se intrerupe si procedura si plata. E doar o Idee.

 

Elenna pana nu vezi rosu... stii povestea, da? Hai, capul sus!

 

Eu una am experiente foarte triste cu grupuri pe fb asa ca nu contati pe mine la treaba asta. Fara suparare, nu e nimic personal, dar din experienta spun ca nu functioneaza.

 

Va doresc o zi minunata si sa veniti cu vesti bune!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca ,poate să fie orice .de la nidatie la spotting :)

Ariana ,stiu .pana nu e rosu nu e nimic :))

Eu luna asta fac inseminare deci ..sper sa reusesc si sa fac foliculi si pe drrapta ca tot stanga lucrraza .cand am ramas insarcinata pe dreapta am avut. Aș mai vrea și sansa asta :) pupici

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da ,Diana intradevar se vede ca ești foarte balonata și sper SSă fie semn bun :)

Eu cred ca am ratat luna

Sunt ziua 20,am intepaturi pe stanga și am observat o secreție ușor maronie la toaletă ..cât un bob mic. Posibil să apăra spottingul tipic dupastonului:) 

Deci ,astept pe rozi cred ufff :)

 

 Sa fie, sa fie... Stai sa vedem, si dupa aia o sa topai pana nasc. In ce zi ai ovulat tu? Este posibil sa fie si implantare. Eu daca as avea asta, nu as mai avea niciun dubiu. Tu ai mai avut spotting de la duphaston? Eu iau utrogestan si nu am nica.

 

Neata,

 

Mie mi-a fost groaznic de rau azi noapte...de la stomac...am ajuns la durerile inainte de cm...cu spate...burta pe jos...groaznic....am si visat ca am vomitat...pt ca numai la asta ma gandeam...sa dau afara ca altfel nu imi revin...insa de dimi m-am trezit un pic mai bine...tot ma doare burta si sunt balonas...cred ca este foarte posibil sa-mi vina ... :(( [:-)))]  [fri]

 

Am atasat poza de aseara ...stateam in fund....sper sa se inteleaga ceva... [batcap]

 

O zi buna sa aveti! [:)]

 

Diana esti o draguta! Si cu burtica si fara :) [flo2]

 

Bafta tuturor! [bib]

 

 

 Multu. [:I]  Pai nu e rau daca esti balonel. Imi pare rau pt noaptea ta. :( Eu am dormit pana acum 15 minute. Nu stiu ce e cu mine de dorm atata si asa. Saptamana trecuta nu treceam de 9:30, maxim 10, iar acum m-am trezit la 12 jumate.

Neata fetele,  imi pare rau Elelena..nu dispera te rog..o sa vina bebe cand vrea el..fi optimista.Nu am mai intrat zilele astea ca am avut o nunta in care m am implicat cu pregatirile. Dar am citit ce ati scris pana acum asa..sa fiu cat de cat la zi cu tema. Eu am intrat la prestari am zis sa o luam din vreme..nu de alta dar cu ovulatia asta nu mai stii cum s o dai. Aveam ov.in a 16 a zi luna trecuta am avut o in a 11 a zi de cm..eu avand cm de 30..31 zile. App..m a tinut menstra 4 zile inloc de 2...nu stiu de ce..Merg sa imi iau testere si acidfolic ca nu mai am. Va pup si Doamne ajuta pe fiecare.

 

 Multa bafta luna asta!!! :) Nasol ca te-a tinut mai mult, dar ce putin mi se pare ca te tine de obicei... Pe mine ma tine 7 zile  [zirea]  si luna asta m-a uimit ca a tinut doar 5.

 

Anca ,poate să fie orice .de la nidatie la spotting :)

Ariana ,stiu .pana nu e rosu nu e nimic :))

Eu luna asta fac inseminare deci ..sper sa reusesc si sa fac foliculi si pe drrapta ca tot stanga lucrraza .cand am ramas insarcinata pe dreapta am avut. Aș mai vrea și sansa asta :) pupici

 

 Iti tinem pumnii la insemnitare!!!  [pup] 

 

 

Bun, deci ramanem pe forum :) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!Citesc tot timpul ce scrieti...doar ca imi e putin mai greu sa scriu.Scriu de pe telefon.Ru sunt mai vechie aici.Eu sunt ziua 17.Am fost sambata si ieri la monitorizare ecografica.Am 4 foliculi fara tratament din care 2 de 13,5 si 13,8 si unu de 14,4.Ma duc din nou joi si sper sa ovulez.Eu incerc sa nu mai caut semne dupa ovulatie ca sunt asemnatoare cu venirea menstruatiei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor nu vreau sa supar pe nimeni eu doar vam invitat pe fb nimeni nu este obligat sa faca cea ce nu vrea. Putem foarte bn sa continuam sa vb aici, sunt foarte atasata de acest forum datorita lui si voua am aflat foarte multe si am avut parte de multa sustinere ,vreau sa va multumesc tuturor celor care m-au felicitat pt fetita mea va pup si va doresc o zi frumoasa .  [:)]  [flo2]  [:)]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!Citesc tot timpul ce scrieti...doar ca imi e putin mai greu sa scriu.Scriu de pe telefon.Ru sunt mai vechie aici.Eu sunt ziua 17.Am fost sambata si ieri la monitorizare ecografica.Am 4 foliculi fara tratament din care 2 de 13,5 si 13,8 si unu de 14,4.Ma duc din nou joi si sper sa ovulez.Eu incerc sa nu mai caut semne dupa ovulatie ca sunt asemnatoare cu venirea menstruatiei.

Uau, tu ai 4 foliculi fara tratament? :)) Acum vad rostul stimularii mele... Bine, e drept ca ii ai cam mici: ti-a zis ca sunt toti maturi si vor fi gata pt luna asta? Bafta sa ai..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Diana ,eu am.spotting de la dupaston .cu 3-5zile inaintea menstrei ..ovulația a avut loc acu 9 zile :)

Aaa, nasol :(  Eu as da orice sa am un spotting acum, ca sigur ar fi implantare, am 6 zile dupa ovulatie - cam de-acum ar putea aparea daca este... Eh, vom vedea... Tu esti mai rapida, o sa dai startul.. Eu mai am inca 8 zile oficial, dar sa zicem ca test o sa fac peste vreo 6-7, ca nu mai am stare :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...