Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante optimiste (853)


Recommended Posts

Așa și eu kykyss..

Anca ,de la hemoroizi e sangrarea sau pot fi polipi .mama a avut si la colonoscopie i au si extirpat și acum nu mai sângerează deloc. Dar ea avea dureri groaznice și sânge mult 

Inceacra sa mananci multe fibre ,cereale ,activia .să ai tranzitul bun ca să nu forțezi cu nimic.  Mai bine mergi la.medic dacă e să rămâi gravida o să ți dea bătaie de cap .. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Din pacate aia revin.. Sper să nu fie cazul :)pupicu

Diana  cand faci primul test ?  Ziceai beta vineri asa-i? Sunt curioasă când iese la testul de urină prima dată ..cât mai devreme ..ar însemna în 2 zile să se vadă ceva ....după nidatie .eu am fscut la 12zile test urină și a ieșit slab poz

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate aia revin.. Sper să nu fie cazul :)pupicu

Diana  cand faci primul test ?  Ziceai beta vineri asa-i? Sunt curioasă când iese la testul de urină prima dată ..cât mai devreme ..ar însemna în 2 zile să se vadă ceva ....după nidatie .eu am fscut la 12zile test urină și a ieșit slab poz

3 zile dupa nidatie vor fi! Mie mi-a aparut pe testul de urina la miezul zilei in ziua 8 dupa nidatie si se vedea suficient de clar. Sper sa nu mai am probleme cu beta ca data trecuta si sa am rezultatul gresit. Oricum, va aparea curand zic eu...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...