Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante optimiste (853)


Recommended Posts

Elena sa stii ca mi-am facut una mai devreme...am mancat un hot dog si am baut-o. [pk]

 

Ma simt mai bine...nu ma mai doare....sau am o durere asa .. in treacat  [batcap]  [biz]

Of Diana te cred...nu mai am eu rabdare...care nu am prea mari sperante...de ce? nu stiu... [batcap] Eu as face test si azi si maine si tot asa :)))) In ce zi esti? [bib]

:) sunt in ziua 23 astazi, deci vineri o sa fiu in ziua 25/29-30. Si eu m-as apuca de teste, dar sunt degeaba acum..

 

Parcă zicea diana ca mai are vre8 ore zile până la menstra .eu zic ca ,în vreo 3- 4 zile se va vedea ceva și la test având în vedere ca știe momentul ovulației și nidatiei

Diana ,mai ai spotting ?

Poate duminica o sa incerc un test de urina, pana atunci nu prea cred ca apare ceva. S-a dus spotting-ul. A mai fost un punctulet de dimineata si aia a fost... Cat despre test, ti-am zis.. Data trecuta mi-a iesit pe surecheck la o saptamana dupa implantare si nu era ff puternica liniuta, desi suficient pt a nu avea dubii. E drept ca era si la pranz.. Deci o sa incerc duminica, in conditiile in care ar fi trebuit sa imi vina marti/miercuri. 

 

Acum imi e greata.. Am mancat ca muream de foame si nu ma simt prea bine.. E o stare tare nasoala, dar ma bucur ca e, pentru ca ma convinge ca e ceva pe acolo. Daca m-as simti prea bine, as incepe sa ma indoiesc, dar asa, nu prea pot.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Peste tot pe unde am citit acum asa scrie: testul de sange poate arata sarcina la 3-4 zile dupa implantare (cred ca eu am avut ghinion si mi s-a gresit rezultatul anul trecut) si la inca 2-3 zile dupa cel de sange se pozitiveaza si betigasul... Deci o sa fac vineri beta, la 3 zile dupa implantare si duminica, la 5 zile, o sa fac un surecheck.  [barza1]

 

De-ar ploua cu rabdare, ca nu mai am stare.. Mai si stau acasa si ma plictisesc!!!  [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, eu as zice totusi sa facem si un grupulet pe fb, ca parca e un pic mai simplu de palavragit. Nu zic sa abandonam forumul, dar sa incercam oleaca si asa, printre picaturi. "Aspirante, gravidute, mamici.." va place titlul? Cele care vreti, si va rrog sa nu ma lasati singura pe acolo, spuneti-mi cum sa va gasesc pe facebook. O sa va adaug ca prietene si apoi in grup, ca altfel nu merge, grupul fiind secret. :*

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 Sper sa ne purtam noroc una alteia..Diana te cred..nici eu nu stau bine la capitolul rabdare ..dar e necesar sa te inarmezi cu ea..cat despre fb ma gasesti aici cristina ky...dar nu vreau sa discutam despre asa ceva pe peretele comun..

:) E greu cu rabdarea... Nu te gasesc deloc pe fb. Da-mi tu mie add: Diana Vasile. Am o poza ca cea de aici la profil, sunt din cj... Nu o sa apara absolut nimic pe peretele comun. Grupul e secret, vom vedea doar cele care facem parte din ele si nimeni altcineva..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,am mai scris si zilele ttrecute insa am obs ca postul nu a aparut...probabil k era in primele 5 care trebuiau aprobate. 

Oricum ma prezint si eu k fiind o noua aspiranta :). Insa la mn e cam prima luna de bebelit (mai bn spus renunțat la protectii)...si dupa spusele doctoriței luna asta oricum nu am avut ovulație din cauza unui chist..lucru ce se confirma cu aparitia uratilor cum le spuneti voi :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...