Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante optimiste (853)


Recommended Posts

roxy, stii cum se zice: o noua luna o noua sansa! [flo2]

si eu astept rusii, asa ca mergem luna asta impreuna si speram...

 

 

eu sunt suparata pentru ca pitica a facut un alt hematom la nivelul tijelor. de data asta si cu febra f mare. dr. zice ca nu ii scoate tijele acum, pentru ca e prea devreme, asa ca sta la pat si ii dau cu creme local si antitermice...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Roxy , sa nu ne descurajam.. mai ales tu ca ai un copilas si stii ca se poate.. capul sus!! o sa fie bine si ai sa ramai. DD stie cand sa va trimita un ingeras..

Eu  sunt in ziua 20 a ciclului si nu mai am rabdare sa treaca inca o saptamana sa vad ce se intampla.. vin rusii ori ba.. e asa nasol ca nu poti afla dinainte ....... sa aveti un weekend placut  va pup [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvi imi pare tare rau ca nu se simte tocmai bine fetita ta. Ma rog sa treceti cu bine peste aceasta incercare si cat mai repede pentru ca orice copil merita sa se poata juca atunci cand isi doreste. Si am eu o presimtire ca imediat ce ii trece fetitei piciorusul vine si barza cu fratiorul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvi, pentru C multe [ruga]  [ruga] [ruga]  [ruga]  [ruga]   

Carin, mariell,ma bucur tare sa va revad si ...... am citit ce ati scris [grup]  Va trimit un buchet de gânduri bune si [ruga]  [ruga]  [ruga] [ruga]  

Aspirante si gravidute, va [pup]  pe toate, fara exceptie!

 

Sa aveti un w-e minunat si sa vi se indeplineasca toate dorintele pentru ca meritati [ruga]

Pentru voi toate [flor]  [flor] [flor]  [flor]  [flor]  [flor]  [flor]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!!  ce liniste pe aici , nu aveti nicio veste bunaaaa?? eu sunt ziua 22 mai am de asteptat umpic pana sa vad ce se intampla. M -am programat luni la un medic ce face inseminari... poate am noroc si daca incerc asa..desi analizele sotului sunt bune, eu dupa stimulare am ovulatie..nu stiu pe ce  drum sa o iau asa ca incercam orice!! pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

bine v-am regasit!

 

corina, mariell, maryella, caresse - va multumesc pentru grija si pentru gandurile bune pentru fetita mea. nu pot sa cred ca de la o simpla cazatura la gradinita avem atat de tras. si in special ea. sta de atat timp in casa, nu poate sa mearga la gradinita, nu poate sa faca nici o activitate (decat intelectuala [:D] ) nu poate urca/cobara pe scari...si mai sunt. asta daca nu pun la socoteala tot chinul din spital cu operatiile, etc. si mai avem in fata interventia pentru indepartarea tijelor si apoi recuperarea.

dupa toate astea a si racit, duminica a tusit f urat si ieri am dus-o iar la medic, de data asta la cel de familie.

deabia astept sa se termine cu toate si sa isi poata relua toate activitatile.

si avand in vedere prin cate a trecut e un copil extrem de bun si intelegator.

 

despre bb 2 cred ca imi iau gandul. se pare ca nu e dat sa avem inca un copil. anul asta se fac patru ani de incercari. cei drept, mult timp am pierdut cu tratamente si interventii care au amanat mereu proiectul bb...dar nu mai am putere. facusem o intelegere cu mine ca mai sper pana la sfarsitul anului, dar am obosit si chiar daca ar fi sa vina bb acum mi se pare prea tarziu, prea putin, nu ar mai implini dorinta si nevoia mea...imi pare tare rau ca simt asa, dar asa simt. tare mi-ar fi placut sa stau si sa-mi privesc copii cum se joaca, cum alearga, cum dorm impreuna si tare le "invidiez" pe femeile care traiesc aceste sentimente si aceasta fericire.

pentru mine e prea tarziu. eu am deja tot ce imi trebuie. poate ca mi-am dorit prea mult. oricum am cea mai buna, frumoasa si desteapta fetita din lume si sunt extrem de fericita ca Dumnezeu m-a ales mamica ei.

 

sper ca fiecare din voi sa va impliniti visele, sa aveti copiii pe care vii doriti si sa fiti fericite si iubite!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of Silvi m-ai facut sa plang cu mesajul tau. Tu stii ce e mai bine pentru tine, pentru familia ta. Noi te sustinem indiferent de ce decizie vei lua. Daca C e cuminte si intelegatoare e decat meritul vostru de parinti ca ati educat-o frumos. Asta spune multe despre caracterul vostru de oameni.

Si eu vroiam 3 copilasi, acum nu ma rog decat ca acesta sa fie bine, sanatos si sa se nasca la termen. Te imbratisez si pe tine si pe C.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...