Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante optimiste (853)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Elena primul e un surecheck facut la 9dpo si al doilea un ferlidona facut la 2 zile dupa. Tinand cont ca a fost sarcina gemelara iar beta hcg creste mai repede mi se pare ca surecheckul detecteaza mai repede o sarcina. Eu cred ca sunt sanse sa fie pozitiv mai ales ca se vede si pe ferlidona o liniuta.

post-120889-0-95211000-1427388212_thumb.jpg

post-120889-0-02552200-1427388253_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-e teama sa nu fie la ferlidona linie de uscare. Deși am citit pareri si testul asta si sure chek n au linie de uscare..decât barza si altele.. Chiar o tipa a zis ca nu ia apărut nicio linie nici in 5luni cat la pastrat testul..sper sa fie adevărat .primul si eu l am făcut la 9dpo si ferlidona la 11dpo.. Pe ferlidona scrie ca e mai sensibil are de 20u Hcg. De accea speram daca e bebesa fie mai vizibil .dar daca bine îmi amintesc ,anul trecut când am rămas gravidă ,am făcut ferlidona in ziua 12 dpo si a ieșit mai slab decat in poza ta,Corina ..deci ,mai sper umpic..grea e asteptarea ..n am vrut sa merg la sânge ..m ar costa 60lei si nu stau f bine cu bănuții acum..pupici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor sunt dezamagita.. azi am refacut un sure chek.. si ce credeti ? negativ [:(]

Sunt dezamagita.. sunt 12 zile dpo si credeam ca daca acu 2 zile a iesit pozitiv , astazi va fi cu mult mai  vizibila linia.. Sa fi fost de la pregnyl  dupa 12 zile de la injectie niciodata nu a iesit pozitiv , deloc.. si am facut teste destule ..Nu stiu ce sa mai cred. Astept ziua de luni si ce va vrea DD... daca vine mentra  merg oricum sa discut cu medicul ptr inseminare nu mai astept.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! [flo2]

 

Elenna pana nu vezi rosu nu iti pierde speranta. Unele sarcini sunt detectate si dupa o saptamana sau doua de intarziere. Din experienta mea, te sfatuiesc sa nu mai faci teste mai devreme de 14-20 zile de la ovulatie. Testele de care spui sunt si foarte scumpe. Inca nu fi suparata ca mai sunt sanse. Simptomele apar abia dupa ce iti va iesi testul pozitiv. Daca gresesc, rog fetele sa ma contrazica. Sper sa nu ma intelegi gresit. Si eu am facut test devreme luna asta si am fost trista toata ziua. Te pup si te imbratisez. Nu mai fi trista. O sa vezi ca vine si testul pozitiv... acum s-au intors si berzele... sigur e una si pentru noi. [flo2] Iti tin pumnii. [pup]

 

Floren iti doresc sa iti vezi visul implinit. Sunt sigura ca veti fi niste parinti minunati si ca aveti foarte multe de oferit. Te pup si iti doresc multa bafta. Sa se aseze totul cat mai repede. [pup]

 

Silvi m-ai emotionat. Eu sper sa se faca bine C si sa fiti toti sanatosi si fericiti. Te imbratisez. [pup]

 

 

Corina, Doina, Maryella  [pup] [pup] [pup] Pup toate fetele. [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...