Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante optimiste (853)


Recommended Posts

Eu sint ziua 27 si degeaba a ieșit ttestul ala pozitiv ...am observat ușoară secreție gălbuie ,purulentă parca :)asta e tipic duphastonului.parca vad ca de mâine apar petele maro si dupăia mentra. Uoffff de ce ieșit testul pozitiv si dupăia negativ ..n am sa stiu ..asta e.

Seara frumoasa weekend plăcut

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dragelor din pacate nu am nici o veste buna dar sper ca asteptarea mea sa nu fie prea lunga.Dupa o saptamana obositoare azi am stat aproape toata ziua in pat ce vreme urata,sa va dati ceasul innainte fetelor in noaptea asta dormim mai putin :-)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetelor. Chiar ca e liniste pe aici. Cred ca vremea asta e de vina ca la mine ploua de vineri aproape in continuu.

Noi am fost vineri la ecografie si se pare ca am rezolvat cu IR pe artera uterina dreapta. Pe stanga mai este putin crescut dar nu ne facem probleme. Trebuie sa se rezolve si ea.

Bebe e sanatos, are 348g si a ramas baietel. Nu a vrut sa ne arate nici de aceasta data fetisoara. Vrea sa ne tina in suspans pana la nastere cred. Interdictia de efort de orice fel se mentine dar am primit una si pentru calatorii asa ca stam cumintei acasa, in pat, si-l asteptam pe bebe sa scoata nasucul in vara. Pe urma vom avea tot timpul din lume pentru plimbari si concedii.

O seara placuta va doresc doamnelor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maine. Azi sunt ziua 29

.am pete maro .încă nu curge nimic dar vad pe hârtie când merg la baie. E un spotting .de la duphaston

Mi a dat medicul 6 săptămâni siofor ca am ovare micro polichistice ,după care injecții stiulare vreo 3 luni.fa si Hsg sa vedem.trompele

..

Sper sa reușim anul asta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

Si eu sunt o aspiranta la bebe..incercam fara succes, dar cu placere, de 1 an si jumatate. Dupa un an de investigatii am ajuns intr-un final sa urmez si un tratament..cu Letrozole (din z3- pana in z7) apoi din ziua 15 pana in a 25 a Utrogestan. A mai facut cineva stimulare ovariana cu Letrozole?

 

Multumesc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hope bine ai venit si sedere cat mai scurta. Eu am facut ultima stimulare cu letrozole si am raspuns foarte bine la el iar efecte secundare nu am avut.

Doamne Ajuta sa am si eu norocul tau, Elena!! Dupa cate luni de tratament ai ramas insarcinata? Care a fost la tine cauza infertilitatii? Am citit mesajele din urma dar ori nu am retinut ori nu am gasit mesajul in care vorbesti despre asta.

 

Multumesc :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost la.medic azi fetelor ,am.discutat si ma trece pe injecții deoarece clomifwnul nu mai are același efect bun.. Dar fac si.HSG înainte ,după care.3 luni injecții iar daca nu reușim trecem la inseminare. Insist ca analizele sunt bune si ale soțului. Nu stiu cauza ptr care nu mai rămân.

Hope ,bine ai venit! Eu am făcut tratament cu clostilbegyt iar in a 3 a luna am.si rămas însărcinată. Din păcate am.pierdut sarcina la 8s. Cauza la.mine ptr care am luat stimularea este ovulația. Am Sindromul ovarelor.micro polichistice si ovulez rar.

Sper sa ti ajute DD sa ramai ct mai repede.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...