Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (853)


Recommended Posts

pfui Corina..ce n-as da sa simt si eu asa pur si simplu...numai ca pe mine ma anunta din timp petele maronii ca urmeaza sa am musafiri...practic eu stiu de prin ziua 21-22 ca nu am ramas...Doar cat am luat utrogestan (3 luni) nu am avut petele maronii si am avut si ciclu la 30 de zile in loc de 25-26...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

pfui Corina..ce n-as da sa simt si eu asa pur si simplu...numai ca pe mine ma anunta din timp petele maronii ca urmeaza sa am musafiri...practic eu stiu de prin ziua 21-22 ca nu am ramas...Doar cat am luat utrogestan (3 luni) nu am avut petele maronii si am avut si ciclu la 30 de zile in loc de 25-26...

 

exact Hope, si eu am aceste pete cu 3-4 zile inainte de cm. si luna asta nu am avut nimic.

nu stiu daca le-as mai avea daca as lua utrogestran pentru ca nu am luat niciodata...si nici nu e indicat sa iau. asa mi-a zis dr. ca avand in vedere modificarile celulare de la nivelul colului nu e indicat sa iau asa ceva. am vazut ca scrie si pe prospect...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

exact Hope, si eu am aceste pete cu 3-4 zile inainte de cm. si luna asta nu am avut nimic.

nu stiu daca le-as mai avea daca as lua utrogestran pentru ca nu am luat niciodata...si nici nu e indicat sa iau. asa mi-a zis dr. ca avand in vedere modificarile celulare de la nivelul colului nu e indicat sa iau asa ceva. am vazut ca scrie si pe prospect...

Exact asta mi-am zis...in luna in care nu voi mai avea petele, atunci voi avea un prim semn! Alte simptome eu nu am inainte de ciclu (in afara de acele dureri usoare si balonare) ..nici sani tari nici sensibili nici in niciun fel :))...se pare ca nici luna asta nu a fost cu noroc. Hope, hope, hope, hope pt luna viitoare :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...