Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (853)


Recommended Posts

Si eu.sunt la.fel fetelor ,iau dupaston zilele 15/25 ale cm ,iar din ziua  28apar petele pana in ziua 30-31 ce vine menstra. Luna asta nu am pete sunt ziua 30 si ma cam doare zona ovarului drept când apas .sper sa nu fie vreo anexita ,iar ..

In rest ,nu sper la sarcina luna asta ,v am zis am fscut un test ieri dinala cu 5 lei si e negativ :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetelor, aveti idee daca pastilele astea pt stimulare ovariana iti baloneaza burta?  Eu o simt umflata..usor tare (eu avem abdomenul plat ..)...si toate astea de cand am inceput sa iau letrozole...intreb sa stiu daca ma apuc sa caut alta cauza sau asta o fi...

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Balonarea e unul din efectele adverse ale stimularii si crede-ma ca e cel mai putin deranjant. Eu de la Menopur ma umflasem foarte rau la fata si pe picioare. Eram pur si simplu deformata. Dar ce nu facem noi pt un bebelus. Letrozole a fost singurul la care nu am avut niciun simptom decat ma intepa ovarul drept pe care aveam 2 foliculi dominanti si inca unul care-i prinde pe ceilalti din urma. Poti folosi carbuni daca ti se pare ca esti prea balonata. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

floren, multumesc pentru urari! saptamana viitoare merg la constanta la dr. simt ca mai e o vesnicie pana atunci. tu cum esti? ai noutati despre proiectul vostru? cand o sa fiti pe lista? eu sper cat de curand sa devii mamica, poate mai repede decat va asteptati. [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu HOpe ,după stimulare ma simțeam ca la.ciclu ,balonata ,ușoare dureri prin burta ,sâni..dar asta înseamnă ca tratamentul funcționează. Ce nu facem noi ptr bebe  [:)]

Sper din suflet sa venim cu vesti bune curand. Eu zici ca acum astwpt menstra ca pe nu stiu ce. Ma derutat ca inca na venit deloc

 Dereglarile hormonale cu siguranta isi spun cuvantul.astazi merg la un control ptr ca nu am fost de 2luni ,sa vedem ce zice dr. Pupici 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am.fost la.medic sunt ziua 30si endometrul e foarte mic de 6.4mm.. Medicul era uimit fiindcă ecografic la așa endometru nu as aștepta menstra. Insa ,au început petele maro foarte slab..probabil o sa am ciclu scurt si puțin.. A zis.sa las in pace organismul sa si facă treaba sa las pastilele momentan ca de aceea si endomentrul e așa micuț...așa n am mai pățit. De 6mm era undeva după ciclu ziua 7-8 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...