Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (853)


Recommended Posts

Hristos s-a Inaltat!

La muuulti ani frumosi, draga Elena. Iti doresc din inima sa devii curand mamica [deziuata] [flo] [floare3] [:X] [pup]

 

La multi ani tuturor sarbatoritelor de astazi! Va doresc ce imi doresc si mie, o burtica frumusica si un bb sanatos!

 

Va pup si va imbratisez cu drag!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineața 

Eu am fost ieri la.medicul meu sa vorbim si.avand in vedere ca spermograma soțului nu e foarte buna mi a recomandat sa stau 2 luni pana sa încep stimularea  si termina si el tratamentul cu profertil ..ca n are rost sa fac injecții daca nu e ok ..uff abia așteptam menstra sa încep ..acum trebuie sa stau ,dar a zis totuși sa încercam natural ca nu se știe. Sincer ,nu vad eu ovulație fara stimulare !:):) 

Simt in partea dreapta intepaturi in zona ovarului ,sunt ziua 22 a cm .deci ovulatia e exclusa ,sarcina la fel fiindca am facut luna asta hsg ..sper sa nu fie feun chistulet .oricum iau dupaston si asta trebuie sa ajute.

Va pup pe toate ,zi frumoasa ! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elena daca tot a zis doctorul sa incerci si natural, iar tu crezi ca nu ovulezi deci nu ai prea multe asteptari, o poti face relaxata, fara stres..fara zile numarate si pipi pe teste..cine stie...poate poate  [gravi]

 

Eu sunt ziua 22....nicio pata..niciun semn..sigur nu mai vine la 24 de zile..ori vine la 26-28...ooorrrri..Doamne Ajuta noua luni sa nu mai  vina [iartama]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragele   mele va doresc un sfarsit de saptamana cat mai placut ,eu o sa lucrez si azi din cauza serviciului nu mai am timp de nimic lucrez continu sambata,duminica nu mai stiu de mn am pierdut notiunea timpului asta este ca sa facem avem nevoie de serviciu altfel nu am supravietui.In alta ordine de idei pot sa va spun ca sunt in perioada fertila si sper din tot sufletul ca de data asta sa imi dea doamne doamne un bb,daca nu mai exista si o data viitoare sunt o fire optimista si nu imi perd speranta. Si ca totul sa fie bn am inceput sa iau acid folic de aceea am incredere ca pana la urma o sa vina si mult doritul bb. Va pup pe toate dragelor :-) :-) :-) :-)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...