Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (853)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sa fie cu noroc Elena!!! Ai mai fost la doctor si ti-a spus sa-l incepi? Sau pur si simplu nu mai astepti? 

Eu te sustin...orice luna este ff importanta pentru noi...parca nu ne mai permitem luxul de a ne lasa la mana sortii...din pacate :(

Puuup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am.fost a .zis ca.e ok sa încep ..azi.a.fost prima zi de injectie.ma.simt.bine deocamdată dar îmi face probleme.gatul ...se pare ca fac puroi .asta îmi lipsea !! Știți vreun remediu! ? N as lua antibiotic. Momentan iau pastile septolete de supt ...

Va pup.doamne ajuta la vesti bune 

Hope ,ai.mare dreptate parca fiexare luna ce trece se resimte. De aceea am decis sa incep si ce a fii a fii .... Medicul spune ca spermogramă e ușor modificata si nu pune probleme mari ..sper puregonul asta sa isi merite si banii ca  la mine closty nu mai.are efect ..s a subțiat endometrul .

O seara buna :*:*

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hope, intr-adevar, sunt mai "tinerica".... Luna viitoare fac 35 :)))))))))))))

Si eu am simtit ca trebuie sa fac maraton, sa alerg catre acel ceva care ma asteapta undeva... si pana la urma nu m-am ales cu nimic din maratonul asta, decat ca suntem si eu si sotul meu cu nervii in pioneza, m-am ales cu Reflux gastro nu stiu cum ii zice ... momentan am decis pauza macar pana in septembrie, vedem atunci in ce directie ne indreptam mai departe. Iti doresc sa te detasezi la Roma si sa te intorci cu bateriile incarcate!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elenna, pentru puroi in gat infasoara-ti un deget in tifon steril, umezeste-l putin, da-l prin sare si freaca amigdalele. Asta daca suporti fara sa vomiti :)) asa ne facea bunica cand eram copii. Iti recomand cu caldura si spray-ul tantum verde.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hellooo!!

Am revenit pe meleagurile mioritice. Am avut o saptamana ff frumoasa. M-am relaxat total si m-am bucurat de fiecare clipa.

Voi ce mai faceti? Sunteti bine?

Elena ma bucur tare tare ca raspunzi la stimulare. Iti tin pumnii sa fie cu noroc!

Ariana te admir pt ca ai reusit sa ajungi in etapa aceasta..este o etapa spre care tind si eu sa ajung curand!

Corina sarcina usoara in continuare!

 

Va pup si va imbratisez cu drag!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Hope ! Sunt.ziua 14 deja .ovulația am avuto in ziua 10luna asta spre surprinderea mea medicul de la.centrul de fertilitate m a pus.in ziua 9>când a văzut.foliculul si endomentru sa si fac pregnyl ..mi s a părut cam.devreme sa am ovulația in ziua 10 iar.din ziua 11 sa si iau dupaston. Dar știe el mai.bine ce si.cum . sper din suflet sa am.noroc ca am.schimbat total schema de tratament 

Acuma vine greul ,asteptarea :)))) daca s a prins ori ba. Mai am de stat vreo 2 saptamani bune 

O.zi.frumoasa sper sa reveniti si.voi fetelor pe forum ca e cam pustiu ;)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...