Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (853)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetelor spuneti-mi un remediu ptr rană la nas ...a două oară fac numa la o rană rană și mi se duce pielea ,plus ca înăuntru e puțin inflamat. Sunt dependență de picături de nas ,poate de acolo, dar acum n am mai pus și nu stiu ce să fac. Folosesc o cremă cu Vit a și e ...

Stiti oare vreo cauza ,remediu? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da,începe.să treacă deja ..

Fetelor am avut ovulatia luna asta in.ziua 10.e normal ca.la.o saptaman dupa.ovulatie sa simt deja simptome menstruale ? Durere surda sub burta ,nu mereu ,ca si cabd mai da sa inceapa ciclul ..nu e devreme ??? Mie.imi.vine la 31 zile ..deci mai am 2 saptamani pana sa vina deși Sper să nu vină să dea rezultate injecțiile ...folicul am avut și endometru f bun în ziua 9 de 8,7 iar foliculul v am.zis de 20,3 mm...

Nu e devreme sa inceapa simptomele de ciclu ??:(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elena eu nu mai stiu ce e normal si ce nu....atat m-am analizat in anii astia si atatea chestii ciudate si diferite a facut organismul meu incat m-am ametit :)). Hai sa speram si luna asta...nu te gandi ca vine..poate e de la nidatie. Si eu sunt in asteptari si mi-am impus luna asta sa nu ma gandesc la rezultatul final. Dar pt asta tb sa-mi ocup timpul cu diverse..i-am zapacit pe prietenii nostri pt ca ii scoatem zilnic la bere, bedminton, tenis, role, bicicleta. Noroc ca la servici am o perioada aglomerata :))

Fa si tu diverse activitati..nu lasa sa ajungi acasa pe canapea si sa te napadeasca gandurile.

 

Noapte buna!! Va pup cu drag!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am gasit luna trecuta ovulatia in z6-7 si ciclul tot la 25 a venit ca atunci cand aveam ovulatia in z10...:(...de asta zic ca nu mai stiu ce sa mai cred ...tratamentele astea ne cam deregleaza zic eu...

 

Doamne Ajuta sa fie bebei luna asta!! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 Nu stiu daca vine in z 25, eu de obicei am menstra la 30-32 zile si ovulatia avea loc cam in ziua 14 , facem pregnyul prin ziua 11.. acum am factu pregnylul in ziua 9 ca aveam deja folicul bun.. nah ce sa zic.. poate  vine menstra din moment ce simt pe acolo mici dureri. sper ca in astea 3 luni de injectii sa reusesc o sarcina:( 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...