Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (853)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Otilia multa bafta pentru operatie, va fi totul bine!

 

Hope imi pare rau de vestile primite dar incearca sa vezi partea buna a lucrurilor, ai sansa ta la un copil, poate si mai Multi deodata. Nu mai poti tria din nunti si botezuri si sa pui banutii aia deoparte pentru fiv? Din cate am citit de la alte fete pe alte forumuri se pare ca s-a aprobat ceva subventii pentru fiv in tara, nu stiu detalii dar te rog, intereseaza-te.

In orice caz, nu iti pierde credinta si increderea ca iti vei tine minunea intr-o zi in brate!

Te imbratisez strans de tot!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult de tot, Ariana!!  [pup]

Am trimis azi un mail catre dr si l-am intrebat daca pot depune si eu dosarul. Ieri nu am fost in stare sa-l intreb pt ca ma busea plansul..si asa am plecat plangand pe strazi.

Am triat cat am putut din nunti si botezuri ...au ramas doar 3 evenimente ff importante..dar care ne destabilizeaza putin avand in vedere ca sunt in iulie-august. Vom vedea ce si cum..mergem mai departe ...nu avem incotro. :)

Vroiam sa va intreb daca ati auzit /ati incercat terapia Bowen? ...cica-se face minuni....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ajuta hope!! Eu am ciclu de obicei la 32-33/zile ,dupastonu luăm zilele 15-24 dar de dată asta având ovulația în.ziua 10/medicul a zis imediat în z 11/să iau dupastonu 2/zi ,10zile. Deci clar o să vină cm mai repedeee..de aceea probabil și petele  astea tipice dupastonului. 

Nu fsci test hope? Cate zile dpo esti?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...