Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (853)


Recommended Posts

Am facut testul cu 3 zile inainte de ciclu menstrual ... pentru ca sanii ma dor foarte tare , am ameteli , pofte si azi noapte am visat ca am facut analiza de sange si imi dadea ca is insarcinata ... Iubi a zis sa mai astept macar o saptamana dar nu am avut rabdare ... il mai repet si peste 6-7 zile ... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Iti multumesc din suflet Elena. Cazul tau ma face sa sper.. [pup] Doamne Ajuta sa fie....nu am durerile dinainte de urati...dar atatea farse mi-a jucat organismul de cand am intrat pe acest drum incat sunt f rezervata.

Lizuca si eu zic ca este pozitiv!!! Felicitari !!  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hope , Elena sper sa fie , multumesc ... Hope nu te stresa o sa vina , trebuie sa fi doar optimista ,( sau incearca sa mergi cu tractorul pe camp si poate se prinde ) ... Am avut o ruda la care medici nu-i dadeau nici o sansa timp de 4 ani au tot incercat si nimic. Dupa care s-au impacat cu ideea si s-a dus cu sotul la camp ... iar dupa asta a vazut ca nu se simte bine are greturi  a lesinat cand a fost la control surpriza bebe :) doctorii toti ce ai facut , ce tratament ce pastile .. si face ea nimic am fost cu tractorul :) Iti tin pumnii stransi stransi sa fie si la tine cu II :*

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi fetelor Hope sper din tot sufletul sa fie pozitiv testul iti tin pumni ,felicitari lizucasipatrocle sarcina usoara ,si eu imi doresc din tot sufletul ca in viitor sa pot spune aceste vorbe frumoase ,,,,sunt insarcinata,,,,dar vad ca pana acum nu am reusit  ma gandesc ca dd stie ce face  si de ce nu am ramas inca poate findca mai am cate ceva de rezolvat ,sau findca eu si sotul meu suntem inca la inceput de drum si vrea sa vada cum ne intelegem,eu sper sa trecem toate probele si dd sa ne ajute sa avem puiutul nostru. O zi frumoasa va doresc chiar daca afara este urat . [:)]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...