Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (853)


Recommended Posts

Îmi pare rău Hope. ..dar cu siguranta suntem tot mai aproape. Pe mine nu mă mai pateaza decât ff puțin sunt ziua 25 cred :))dar e tipic dupastonului 

Sunt fericita ,soțul și a refăcut spermogramă la nici 2 luni după Profertil și s a îmbunătățit .încă este teratozoospermie dar fata de dată trecută când avea doar 46mil spermatozoizi acuma are 74mil /ml !! De tip A erau zero iar acuma sunt 24% ,minimul fiind 25%.

Sunt bucuroasa profertilul l a ajutat ff mult ..acum așteptam să reușim lunile care vin . 

La mine vine sigur menstra fiidnca a si scazut TB .dar sunt linistita aștept fericită sa vină fiindcă sigur o să fie bine de data asta :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sotul nu are nicio problema ( cel putin care sa reiasa din spermograma pt ca doar asta si analize de sange a facut).

Dr a zis ca avand in vedere ca am o trompa infundata, nici nu s-a intamplat de atatia ani plus ca nu am raspuns nici la Letrozole singura solutie e fivul...

Sincer eu cand am inceput sa ma caut pe la dr credeam ca ei ma vor ajuta sa obtin o sarcina natural..nu sa-mi faca o mie de investigatii sa-mi spuna ca "sunt defecta" sa nu-mi dea niciun tratament (decat asta din ultimile luni cu letrozole) si gata fiv.

Poate nu or fi nebuni..am mers la dr buni sau cel putin recunoscuti pe latura asta de reproducere.

Ovulatia timpurie a fost cat am luat letrozole..inainte de el o aveam mereu in z10-12.

O s-o monitorizez si de acum inainte sa vad daca isi revine...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...