Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (853)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Roxy ,nici o veste nimic ?? A venit menstra ,ai făcut test ?

Eu sunt in ziua 10 ,continui cu puregonul pana in ziua 11 iar in ziua 12 control iar. Sper sa fie ok da declansam ovulatia. Nu mai am răbdare și nervi ..atâtea investigații ,tratamente .. Și nimic 

Sa dea DD sa vina si la noi minunea .

:) pupici zi frumoasa 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor multumesc pentru sustineri si incurajari va pup pe toate. Pai ce sa va spun ardeam ieri de curiozitate nu am mai avut stare si,,,,,,,,am facut un test de sarcina dar ce sa vezi dezamagire mare a iesit negativ am fost asa de deprimata incat nu mia mai trebuit nimic . In dimineata asta mam trezit dezamagita parca nici nu imi venea sa ma duc la baie sa vad daca mi-a venit cm dar spre surprinderea mea ,,,,,,,nu mi-a venit . Eu nu am mai avut intarzieri asa de obicei imi venea mai devreme credetima ca nu stiu ce sa mai cred am inceput sa ma indoiesc de mine si anume ca nu mai stiu sigur cand mi-a venit luna trecuta atat ma-m uitat pe calendarul de luna trecuta . Azi miam mai luat un test dar imi este si frica sa il mai fac mai stau 2-3 zile si daca nici atunci nu imi vine o sa il repet ,sper sa ma ajute dd si sa nu imi mai vina cm si sa fie bb desi am o multime de problemi cel mai mult pe lumea asta imi mai doresc un copil ,va pup fetelor va urez multa sanatate si fie ca toate dorintele sa vi se indeplineasca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, m-am dat la fund din cauza testelor negative, asa fac eu luna de luna, sufar cateva zile apoi imi revin, dar in aceasta dimineata o fosta colega de suferinta ,sa zic asa, mi-a dat un link, ce am citit acolo ,mai ales in comentarii mi-a facut parul sa se ridice maciuca.Eu trebuie sa impartasesc cu voi asta si daca va stiti credincioase sau nu, dar din dorinta de a avea copii puteti respecta canonul necesar, zic sa incercati sa scrieti calugarilor, deci cititi articolul ,dar si comentariile si Doamne ajuta !   https://sfantulmunteathos.wordpress.com/2012/02/22/copilul-meu-e-de-doua-ori-minune-cum-ne-a-ajutat-sfantul-simeon-de-la-hilandar-sa-dobandim-pe-simona-maria/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxy , daca e sa fie bebe trebuie sa apara pe test ,chiar daca ar fi o liniuta paaaaala ,dar sa o vezi ,insa ai grija ce teste iei, eu am muscat-o cu barza, cu narcis si din pacate luna asta chiar cu un Minut banda, pe toate mi-a aparut cate ceva, adevarat este ca eu le fac ca nebuna ,vreo 5-6-7 si culmea cand se vede ,cand nu se vede , ieri a fost negativ , rusii vin ,nu vin , adica un fel de spotting nici ala nu prea e spotting, am luat progesteron , mi-a tinut tb cam constant in 36,8 , l-am intrerupt si azi am 36,9 .Trebuie sa ajung la dr. nu inteleg de ce se intampla asa, dpo -dip si la final urca ,cand trebuie sa scada

Sa vad daca mai tin minte cum se pune o poza aici sa vedeti si voi hal de grafic turbat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...