Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante optimiste (853)


Recommended Posts

Rodi parul in exces este de la tratamentul hormonal pt stimulare. Si eu am acum cam mult puf pe burta dar am inteles ca va pica dupa nastere. Oricum daca seamana baiatul cu tati sigur va fi paros.

 

Rodi parul in exces este de la tratamentul hormonal pt stimulare. Si eu am acum cam mult puf pe burta dar am inteles ca va pica dupa nastere. Oricum daca seamana baiatul cu tati sigur va fi paros.

 

Rodi parul in exces este de la tratamentul hormonal pt stimulare. Si eu am acum cam mult puf pe burta dar am inteles ca va pica dupa nastere. Oricum daca seamana baiatul cu tati sigur va fi paros.

[bib]  [bib]  [panda]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

corina, multumesc...dar deja iau toate prostiile si nimic. am si nasul infundat dar si urechile si ma dor toate, dar in principal capul. sper sa imi revin, pentru ca maine am petrecerea cu copiii pentru Crina.

 

rodi, unde scrii ai in dreapta "mai multe optiuni de raspuns". si apoi atasezi ca si la mail ...oricum te prinzi. dar nu trebuie sa fie poza f mare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elena eu intotdeauna am facut stimulare din z2-z6 pe urma luam decat estrogen pentru marirea endometrului si ovulatie aveam in z12-z14. La histerosonografie iti injecteaza o subs de contrast care este urmarita ecografic. Daca cumva ai vreo trompa mai putin permeabila trecerea lichidului in jet poate rezolva problema. Daca trompele sunt permeabile subs se disipa in abdomen. Tot dupa un chiuretaj am facut-o si eu si nu am avut aderente ramase. Doar un mic sept uterin. Sigur va fi bine si la tine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elena eu intotdeauna am facut stimulare din z2-z6 pe urma luam decat estrogen pentru marirea endometrului si ovulatie aveam in z12-z14. La histerosonografie iti injecteaza o subs de contrast care este urmarita ecografic. Daca cumva ai vreo trompa mai putin permeabila trecerea lichidului in jet poate rezolva problema. Daca trompele sunt permeabile subs se disipa in abdomen. Tot dupa un chiuretaj am facut-o si eu si nu am avut aderente ramase. Doar un mic sept uterin. Sigur va fi bine si la tine.

Doamne ajuta Cori .. sa fie  bine. si ai reusit sa obtii o  sarcina ? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...