Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (853)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna fetelor va multumesc pt sustinere aveti dreptate am fost stresata rau nu gluma momentan o sa iau o pauza nu ma mai gandesc la copii finca am mari probleme cu soacra am cautat sa stau cu chirie dar sunt mari ,cum dumnezeu nu ma uita am gasit ceva rentabil la casa (acum stau la bloc) de aceea spun ca dumnezeu stie ce ne da in viata sa ducem , Hope ma bucur pt tn,Silvi multa sanatate tie si lui bb si vreau sa iti multumesc findca datorita tie am cele mai bune prietene pe care le-am avut in toata viata mea. Doresc multa sanatate si fericire tuturor fetelor pupici . [flo2]  [:)]  [il]  [flor]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna , Dya ,dacă ai prolactină mărită trebuie să mergi la endocrinolog ,eu cel puțin așa.am.făcut acu 7ani ,și.mi -a dat dostinex ,un tratament ce q durat câteva luni .plus.un rmn la glandă hipofiză fiindcă ea e responsabila de creșterea prolactinei eu am avut un microadenom hipofizar,un mic nodul sub 1/cm .de obicei asta cauzează creșterea prolactinei ...neapărat să mergi la medic și să îți dea să faci un rmn.cerebral .pupici 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvi ,mă bucur ca ești bine 

Corina ,inca putin și vine bebe :)

Fetelor ,azi am.facut pregnylul dupa cum spuneam , în ziua 12 am avut folicul de 17,7.medicul a  zis să mai stau o zi ,adică azi ,ziua 13 și să fac pregnylul ca sigur mai crește intro zi să aibă peste 18mm

Sper sa fie bine...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elena, țin pumnii [pup]

 

Hope nu am mai avut răbdare, daca tot era testul in casa si stăteam cu gândul la el, l-am facut sa scap de grija lui :))) si daca stau sa-l analizez muuult cred ca vad o a II-a ...sigur e linia de uscare cum am mai citit sau sigur am halucinații [alcool]  sigur nu am cum sa vad daca test D ovulatie au fost + in ziua 17 si altul 18..

 

o sa astept sa vad daca imi întârzie si abia dupa mai fac [panda]

 

Roxy, imi pare rau pt problema "soacra" cred ca toate știm cum e:(...dar ma bucur ca ai gasit rpd o varianta.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A aparut liniuta asta in primele minute? sa fie linie de uscare nu as crede fiindca se vede clar roz slab. Doamne da sa fie bine ! Eu zic ca e pozitiv !!! Felicitări .mai așteaptă 2-3/zile să fie întârziata menstra si.o.să se vadă mult.mai bine:)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...