Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (853)


Recommended Posts

Fetelooor Chiar sa fie  [fal] ?! Eu am zis ca e in închipuirea mea [batcap]

 

Elena nu stiu ce sa zic daca in primele minute sau nu, cert e ca daca l-am facut tarziu dupa ce am iesit bin baie (2-3min cred ca am stat) eram convinsă ca nu sunt pt ca prima linie S-a accentuat foarte repede si m-am pus in pat si la lumina veiozei mai aruncam o privire din cand in cand la el...abia mai tarziu l-am studiat mai bine cand sa il arunc, am aprins lumina si parca am vazut ceva...chiar ar fi super sa primim asa o veste [il]

 

Mai astep zilele astea doua sa treacă sa am  zi d intârziere si dupa fac...parca imi e teama sa fac maine dimi unu si sa nu fie [fri] ....voi ce ziceți?!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Multumesc Elena pt raspuns! Am trimis rezultatul analizelor si astept raspuns... valoarea pe analizele tale tot asa marita a fost si acum dupa ce ai reglat-o, se mentine la valori normale? Am inteles ca si stresul, oboseala sunt factori importanti.....

Va doresc o duminica placuta! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dya,nu . după ce am terminat tratamentul nu am mai avut probleme.și sunt 7ani deja. Prolactina mea in ziua 3 a cm  este undeva la 25 ,valoarea .deci jumătate ,parcă e până la 40 maximul nu am acum analizele la.mine .

Se va rezolva sigur dar neaparat sa fwci un rmn cerebral ,mie.mi-a dat medicul endocrinolog să fac Rmn la glandă hipofiză  fiindcă de acolo e problema cu.prolactină 

Clar ,stresul e un factor mare ce influențează tot tocmai.din cauza asta trebuie investigat ....organismul.nostru răspunde la fiecare clipă în care suntem.stresate și.se aduna ...

Asteptam vesti bune !! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alialla si eu vad a doua liniuta. Asa a aparut si la mine si eram in z22 a cm si uite-ma ca acum stau sa explodez poti incerca cu un surecheck. Mie mi se par cele mai bune si au fost singurele care mi-au depistat toate cele 3sarcini cand inca nu-mi intarziase menstra. Bafta multa.

Silvi te asteptam cu vesti bune de la dr. Ma bucur ca ai scapat de hematomul ala nesuferit si bebe creste frumos.

Hope yupiiii ovulatia ta si-a revenit. Acum clar vine si testul pozitiv.

Roxy Dumnezeu le aseaza mereu pe toate asa incat sa ne fie bine. Capul sus si nu te stresa din cauza soacrei. Trebuie sa fi zen pt venirea lui bebe.

Dya atunci cand ai prolactina marita nu ramai gravida. De asta testele hormonale sunt primele care se fac in caz de infertilitate primara. Mergi la dr ca se va rezolva cu tratamentul adecvat.

Albinutateo

O duminica frumoasa va doresc fetelor. Sper ca berzele sa vina cat mai repede in casuta voastra.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helloo!! Aliella sper sa vii zilele astea cu vestea cea mare. Eu vad o sg linie..f clara, dar aseara am petrecut pana dimineata la o nunta si abia ce m-am trezit..asa ca poate nu vad inca f clar :)))) ..ma bazez pe ochii odihniti ai vostri. Cori ma bucur ca nu ne uiti si esti in continuare aici cu noi. Sarcina usoara in continuare [flor] Va pup si va imbratisez cu drag!!

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of Otilia imi pare rau pt pierderea cumnatei si nu vreau sa te superi pe mine dar de ce dai astfel de vesti pe forumul asta??? Fetele de aici isi doresc un copil niciuna dintre noi nu suntem dr.ca sa te putem ajuta. In cel mai bun caz ne dam cu parerea despre fertilitate dar despre asa ceva, Doamne fereste,nu stim ce sa-ti spunem. Acest subiect este despre aspirante optimiste si chiar asa ar tb sa ramana.

Condoleante inca o data. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor va anunt ca am facut dimineata asta     un test, barza senzitive (abia mai puteam dormii spre dimineata si visam numai teste si liniute [batcap] ) testul spunea ca depistează cu 5zile mai repede...am o singura liniuța ..deci.. [zid]

 

Va multumesc la toate ca ați fost tot atat de optimiste ca si mine [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...