Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (853)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bună, fetelor 

Nu am vesti. Am trecut sa vad dacă voi aveți vesti bune, dar nu vad pe nimeni la titlu. 

Eu tot asa sunt, cu faza luteala de 6 zile, joi ma duc sa fac un eco sa vad dacă am ceva, sau e doar de la alaptare. 

În rest, totul ok. 

 

Pup și multe berze! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello...asteptam vestile bune in primul rand de la Alialla!! Ea e cel mai aproape de ziua cea mare.

Eu inca nu am noutati si nici nu cred ca voi avea luna aceasta.

 

Sa avem o zi frumoasa

Va puup si va imbratisez pe toate!!!

[flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2] 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da da da ..e grea, eu incerc sa-mi dau de lucru, dar fac ce fac si ma trezesc cu tel in mama căutând exemple prin alte discuții cu  asemănări ca la mine:)))) dar mai am putin si o sa ma lămuresc pe pielicica mea  [:D]

 

Acum vin si va întreb si pe voi, salivarea excesivă...la modul ca mai mereu am apa'n gura si chiar m-am înecat de 2-3x sa fie semn bun?  Sau o fi indusa ca la cat ma obsedează situația .. [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alialla ma faci sa zambesc...nu am auzit nimic in legatura cu salivarea excesiva. Am auzit despre gust de fier (metal).

In ceea ce ma priveste..m-am panicat putin. M-am intors acum de la toaleta si acea secretie mai abundenta din ultimile 2zile acum am gasit-o pe tamponul zilnic ca fiind roze. Am in continuare mancarimi  [smulgpar] si am inceput sa ma dau cu Macmiror.

M-a cam luat panica..roze?!?! :((..ce o fi?

Sun si la dr pt programare desi am suuper full prog sapt asta sper sa reusesc sa ajung... [fri]

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hope ,cu.siguranță este infectie .mergi la medic fiindcă știi și tu infecțiile netratate duc la alte probleme mai ales când vrem să facem un bebe .te ustură ceva ,te-ai scărpinat ? Dacă secretia a devenit colorată nu e semn bun .ufff ;( 

In a cata zi a cm esti ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aialla ,dacă ești deja în intârziere eu zic ca poți face mâine dimineața un sure chek cu prima urina. O liniuța cat de palidă tot trebuie să iasă .eu am avut primul test pozitiv la 12 zile dpo

Iti tin pumnii sa vii xu vesti bune .sunt sigura ca esti aproape :*

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...