Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (853)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nicol  si eu iti țin pumnii pentru un FIV reușit [majoreta] sora mea e cu doua gemene in a6-a luna [artif]

Ioanaa stiu cam cum e sa te prăjești așteptând si in mod sigur toate știm, dar ai foarte mare dreptate albinuta noastra, pe langa banii dati e urâta tare starea de deceptie,dezamagire ca nu e. Eu am decis ca nu mai fac asa de acum încolo..astept ca asa a lăsat Doamne Doamne, si ce o fi cu răbdare sa le trecem si multa încredere/credința  [copil]

 

Fetele eu am început sa am o ușoară durere de burta ca inainte si o pata maronie pe protej'slip, cred ca asta e pe luna asta, trebuie sa revin la bebelit  [cina2]

 

Va pup pe toate ca mi-ați fost aproape [bis] si va țin pumnii sa veniti cu vești bune [:X]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! [flo2]

 

Alialla imi pare rau pentru z1. Ma bucur pentru decizia pe care ai luat-o. Trebuie sa fii relaxata. Nu mai numara, nu mai fa teste, bucura-te de fiecare zi. Valabil pentru toate fetele. Avem multe motive sa fim fericite, doar ca uneori nu ne dam seama. Va veni si bebe la timpul potrivit. [flo2]

 

Elenna daca stii sigur ca duminica a fost ovulatia, azi esti in ziua 5 DPO. [flo2]  Bafta.

 

Hope [pup]

 

Seara frumoasa. [flo2]

 

Si traditia de vineri: [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...